Список послуг з утеплення | Инстрой

Наші послуги

Рідка напилювальна і заливальна теплоізоляція нового покоління надійно захистить будинок від морозів і не потребуватиме додаткових ремонтних робіт. На відміну від раніше використовуваних пінополістиролу і мінеральної вати, цей утеплювач виготовляється у вигляді рідкої піни. Завдяки своїй структурі матеріал утворює надійний безшовний герметичний шар теплоізоляції. Пінополіуретаном можна утеплити конструкції найрізноманітнішого нестандартного вигляду. Піну для утеплення можна використовувати як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт, вона легка – не ускладнює конструкцію, при цьому ідеально забезпечує утримання тепла всередині будинку.

Чому обирають утеплення рідкими системами?

Утеплення піною використовується для різних будівель, його можуть застосовувати для бетонних, цегляних і металевих поверхонь будь-якої складності . Ось тільки деякі приклади, де застосовується рідка теплоізоляція.

  • утеплення покрівлі напилюваним пінополіуретаном проводять зсередини, виконуючи теплоізоляцію стель верхнього поверху, обробляючи внутрішню частину даху, завдаючи матеріал на кроквяну систему прямо з розпилювача;
  • при утепленні підлоги так само використовується напилюваний пінополіуретан, при цьому подібна теплоізоляція може йти в співдружності з покриттям опаленням житла , а також офісних і побутових приміщень;
  • утеплення стін в повітряну порожнину заливальним пінополіуретаном здатне замінити собою будь-які інші методики захисту будинку від втрат тепла і промерзання, після такої обробки фасад будівлі збереже свій зовнішній вигляд;
  • напилення ППУ на труби , дає можливість продовжити їх термін служби, захистити від скупчення на них конденсату, тепловтрат і пошкоджень.

Це неповний список того, де може використовуватися в якості утеплювача піна.

Роботи з утеплення, виконувані нашими фахівцями

Компанія виробляє різні роботи по шумо-, гідро- і теплоізоляції промислових і приватних об’єктів, щоб продовжити їх термін експлуатації. Майстри використовують напилюваний і заливний утеплювач пінополіуретан і напилювальна полісечовину Команда професіоналів має колосальний досвід з проведення таких робіт. Повна теплоізоляція будинку не займе багато часу, до того ж не потрібно буде проводити підготовчих приготувань.

Звернувшись до нас, замовник отримує:

  • консультацію досвідченого фахівця з утеплення;
  • тепловизионное обстеження конструкцій будь-якої конфігурації;
  • рекомендації щодо усунення тепловтрат;
  • якісне утеплення будинку;
  • надійну гідроізоляцію об’єкта.

Переваги замовлення утеплення у нас

Компанія займається утепленням будинків вже більше 16 років, знайшла багато замовників, які змогли оцінити якість наших послуг і професіоналізм фахівців, доступні ціни.

Майстри не тільки спеціально навчені всім видам робіт по виробництву рідкої теплоізоляції, але і мають величезний досвід з утеплення житла будь-яких обсягів і конфігурацій.

Ціни на утеплення пінополіуретаном:

Приклади наших робіт

Якщо у Вас виникнуть питання по теплоізоляції, з радістю допоможемо Вам.

Пишіть нам, і ми з Вами зв’яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!