Утеплення холодильників пінополіуретаном instroi.com.ua | Инстрой

Утеплення холодильників пінополіуретаном

Головне призначення всіх холодильних камер (в незалежності від їх розмірів) - це підтримка певної температури повітря, необхідної для тривалого зберігання продуктів і не тільки.

Їх принцип роботи досить простий. Охолодження ємності або приміщення і відведення тепла відбувається за рахунок холодильних агрегатів. А завдання самої камери підтримувати потрібний температурний режим всередині. Для того щоб знизити енергоспоживання холодильної установки і продовжити термін її служби необхідно провести термоізоляцію камери. Одним з найкращих матеріалів для цієї мети є пінополіуретан (ППУ).

холод утепление

Роботи по теплоізоляції приміщень для зберігання заморожених продуктів можна проводити в два етапи. Спочатку напилити жорсткий ППУ, товщиною 15 см. Потім підлоги і стелі будівлі зсередини обшити профнастілом. Наступний це - порожнина між металоконструкцією і утеплювачем заповнити заливальним ППУ для монолітності утеплювального шару.

теплоизоляция холодильника

Утеплення холодильників пінополіуретаном може проводиться як заливкою, так і напиленням. У першому випадку необхідно просвердлити отвори в стіні камери, в які буде заливатися утеплювач, заповнюючи всі порожнини. Другий метод відрізняється тим, що компоненти змішуються в установці і напилюється на поверхню за допомогою пістолета.

Основні переваги ППУ:

 • дозволяє отримати суцільний, монолітний шар ізоляції без швів і зазорів;
 • матеріал наноситься на будь-яку поверхню, повторюючи всі контури;
 • не підтримує самостійне горіння;
 • екологічно чистий матеріал, безпечний для людини;
 • має низьку теплопровідність;
 • вологостійкий утеплювач, перешкоджає появі цвілі і мікробів;
 • широкий діапазон робочої температури;
 • тривалий експлуатаційний період.
пенополиуретан

Хочемо додатково зазначити те, що пінополіуретан (крім своїх теплоізоляційних властивостей) є стійким до дії вологи і має високий показник механічної стійкості. На додачу, ППУ не допускає появи конденсату на поверхні, що дуже важливо для холодильних камер.

параметри ППУ

Компанія «Інстрой» рекомендує вибирати пінополіуретан для утеплення холодильних камер!

Утеплення овочесховищ пінополіуретаном

Зберегти весь зібраний урожай в цілісності - основне завдання, яке ставлять перед овочесховищем. Для того щоб продукти якомога довше були свіжими, не гнили і зберігали свій товарний вигляд, необхідно створити в приміщенні правильний мікроклімат для їх зберігання. І в цій справі допоможе якісна теплоізоляція всього приміщення.

Який утеплювач вибрати? Одним з найбільш ефективних матеріалів для утеплення овочесховищ є пінополіуретан. І це очевидно! ППУ має унікальні технічні характеристики, які перевершують будь-які інші матеріали.

утепление овощехранилаща

Основні аргументи на користь пінополіуретану:

 • низька теплопровідність;
 • чудова адгезія до будь-яких поверхонь;
 • низька паропроникність, що захищає від утворення конденсату;
 • відмінна вологостійкість;
 • захист від грибка, бактерій і гризунів;
 • суцільний, безшовний шар ізоляції;
 • тривалий експлуатаційний період.

Завдяки своїм властивостям ППУ є одним з кращих утеплювачів на сьогоднішній день, який широко використовується в сучасному сільському господарстві. Даний матеріал відрізняється високою якістю і економічністю. Крім того, його можна наносити на будь-яку поверхню, в незалежності від її конфігурації.

З огляду на все вище сказане, ми рекомендуємо проводити утеплення овочесховищ пінополіуретаном. Цей матеріал прослужить більше 50 років і дозволить вам істотно заощадити на створенні потрібного мікроклімату всередині. Звернувшись в компанію «Інстрой» ви отримаєте якісно ізольоване сховище, захищене від негативних впливів навколишнього середовища, вільне від гризунів і при цьому екологічно чисте.

Ціни на утеплення пінополіуретаном:

Приклади наших робіт

Якщо у Вас виникнуть питання по теплоізоляції, з радістю допоможемо Вам.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!