Тепло- та гідроізоляція будь-яких об'єктів пінополіуретаном і полісечовиною
Замовити розрахунок 096 00-00-157 keyboard_arrow_down1 Що таке пінополіуретан (ППУ)?
Пінополіуретан - це спінений двокомпонентний полімер. Матеріал має пористу структуру. Зустрічаються пенополіуретани різних типів. З пінополіуретану виготовляються наповнювачі для матраців, він використовується при виробництві меблів, м'яких іграшок, губок для прибирання, взуття. тощо
2 У чому відмінність пінополіуретану від інших утеплювачів?
Пінополіуретан має найнижчий коефіцієнт теплопровідності (найтепліший при мінімальній товщині покриття). ППУ має високу адгезію до поверхонь будь-якого типу. Унікальна технологія нанесення дозволяє утеплити поверхню і утворити монолітний безшовний шар без мікротріщин. ППУ - це екологічний матеріал і повністю безпечний для здоров'я.
3 Які види пінополіуретану застосовуються в утепленні?
Пінополіуретан буває легким (в своїй структурі має відкриту комірку) - 15 кг / куб.м і жорстким (в своїй структурі має закриту комірку) - 40 кг / куб.м. Для кожного виду матеріалу є своя сфера застосування і свої нюанси нанесення. Легкий ППУ може застосовуватися для заливання в різні порожнини, наприклад, в повітряний прошарок цегляної стіни, в гіпсокартонну конструкцію. Так само легкий ППУ, є хорошим звукоизолятором і може використовуватися зсередини на різні конструкціі.Жесткій ППУ застосовується як для зовнішнього так і для внутрішнього утеплення.
4 Як швидко можна утеплити будинок пінополіуретаном?
Устаткування для виробництва ППУ і методи його нанесення дозволяють утеплити об'єкт в 5-7 разів швидше, ніж іншими відомими методами.
5 Що можна утеплити пінополіуретаном?
Пінополіуретаном утеплюють житлові будинки і промислові конструкції. Їм можна утеплювати стіни зовні, накриваючи потім облицювальною покриттям. Стіни так само можна утеплити зсередини, можна утеплити в повітряний прошарок. ППУ утеплюють горищні приміщення, мансардні поверхи. покрівлі (зсередини і зовні), підлоги, фундаменти. Є можливість утеплити пінополіуретаном ангари, трубопроводи, транспортні засоби, холодильні установки та інші конструкції.
В процесі виробництва пінополіуретану не використовують добавки, небезпечні для здоров'я. Він застосовується для утеплення всередині приміщень і зовні. Так само, можна згадати, що з пінополіуретану роблять матраци, губки для миття посуду та інші предмети для побуту. Пінополіуретан повністю нешкідливий для здоров'я людини і ніякого запаху не має.
7 При яких температурах можна наносити пінополіуретан?
При низьких температурах вспенивание пінополіуретану відбувається із затримкою, і при попаданні на охолоджену поверхню холодної піни відбувається підвищена витрата матеріалу. Оптимальна температура для робіт на відкритих поверхнях + 10 градусів і вище. Для роботи взимку важливо яке обладнання використовується при виробництві пінополіуретану. Розрізняють установки низького і високого тиску. У зимовий період застосування пінополіуретану можливо в закритому приміщенні, яке можна додатково опалювати до плюсової температури. Температура в шлангах високого тиску підвищується до 180 градусів, що забезпечує якісне вспенивание сировини. Взимку можна проводити утеплення даху зсередини, горища, мансардного поверху, підлоги, стін зсередини і заливати матеріал в повітряний прошарок стіни.
8 Чи можна при необхідності зрізати непотрібний шар пінополіуретану?
Так, пінополіуретан легко можна зрізати гострим ножем. Можна також скористатися ланцюговою пилою.
Адгезія матеріалу - це прилипання його до різних поверхонь, таким як, цегла, бетон, дерево і ін.
10 Чи утворюються після утеплення пінополіуретаном “містки холоду”?
При нанесенні на поверхню пінополіуретан утворює монолітне безшовне герметичне покриття, яке повністю виключає появу містків холоду.
Піноізол - це пінопласт карбаміду. Так він відомий під іншими комерційними назвами - це рідкий пінопласт, екоізол, юнізол і ін. Пінзеля проводитися з полімерної смоли, піноутворювача і ортофосфорної кислоти. В піноізол додають різні присадки для додання йому різних властивостей.
Кожен утеплювач має свою сферу застосування. Піноізол застосовується в різних конструкціях, де є порожнина, або ця порожнина створюється штучно. Піноізол виходить з шланга у вигляді густої піни, розливається по порожнини, заповнюючи всі щілини. Утеплювач не розширюється, що дозволяє заливати його в готові некапітальні конструкції, такі, як гіпсокортона, під сайдинг та інші.
13 Шкідливий або безпечний пеноизол?
Основна сировина при виробництві піноізолу - полімерна карбамидоформальдегидная смола. При виробництві утеплювача так само використовуються затверджувач - харчова ортофосфорна кислота, піноутворювач - АБСК, розріджувачів є очищена вода. Всі компоненти, які входять до складу піноизола відповідають санітарним нормам і дозволені для виробництва даного утеплювача.
14 Чули, що піноізол має різкий запах. Чи так це?
Безпосередньо при виробництві матеріал має легкий запах клею ПВА, який повністю зникає після висихання. Період висихання залежить від вологості і температури навколишнього середовища і складає від 2-х тижнів до 2-х місяців. Різкий запах - це запах формальдегіду. Цей запах може з'явитися при використанні неякісних компонентів, так само при порушенні технології при виробництві матеріалу, коли процес полімеризації пройшов не повністю.
15 Набирає чи вологу піноизол?
Вологи піноизол не боїться. Піноізол паропроницаемий (дихаючий) матеріал.Вследствіе чого, при милостині води на матеріал, він візьме на себе 15-20%, потім утеплювач висохне не втративши своїх властивостей.
16 Як довго висиханет піноізол?
Первісна полімеризація (схоплювання) піноизола відбувається на протязі 3-х хвилин Повне висихання ж матеріалу - від 2-х тижнів (влітку) до 2-х місяців (взимку), в залежності від погодних умов і товщини шару.
Піноізол дає усадку, в залежності від температури і вологості, від 1 до 3%. Знаючи цю особливість, ми рекомендуємо передбачати додаткову долівку після повного висихання матеріалу.
18 Чи можна утеплити мансардний поверх піноізолом?
Можна, можливо. Попередньо потрібно зробити підготовку і пристрелити гидробарьер до балок по підлозі, якщо утеплюємо стелю приміщення знизу і мансардний поверх залишається непридатним для проживання. Якщо необхідно зробити мансардний поверх житловим, то до балок по кроквяної системі пристрілюється паробар'єр і утеплення проводиться під покрівлю. Є можливість залити утеплювач в готову порожнину - під дошки або під гіпсокартон.
19 Чи можна заливати утеплювач під гіпсокартонну конструкцію?
Так можна. ППУ - це матеріал, який можна заливати під будь-яку конструкцію, в тому числі і гіпсокартон.
20 А будинок не роздує при утепленні заливальним ППУ?
Заливний пінополіуретан призначений для утеплення стін, що мають повітряний прошарок. Матеріал не пошкоджує цегляну кладку. Пінополіуретан має відмінну адгезію (прилипає до поверхні), і утеплюючи стіни таким способом можна додатково скріпити конструкцію стін будинку. Дана технологія так само дозволяє утеплювати повітряний прошарок за гіпсокартонну конструкцію, не пошкоджуючи її.
21 Спіниться чи пінополіуретан в порожнині і заповниться вся порожнину?
ППУ для утеплення розрізняють заливний (з повільним стартом 15-20 сек.) І напилюваний (з швидким стартом стіновий 3-4 сек., покрівельний 5-6 сек). Кожен матеріал має свою сферу застосування. Однозначно, застосовувати в якості заливного матеріалу, пінополіуретан з швидким стартом ніяк не можна, інакше можна отримати заповнення порожнини утеплювачем навколо отворів.
22 А як щодо пожежної безпеки ППУ?
Група горючості пінополіуретану Г3 (нормальногорючіе). Існують системи з групою горючості Г1 (слабогорючие) і Г2 (умеренногорючіе). Подібні системи можна замовити при необхідності.
23 Чи володіє пінополіуретан шумоизолирующими властивостями?
Індекс зниження ударного шуму пінополіуретану 22 дБ. індекс зниження повітряного шуму - 17 дБ.
24 Чому майстер працює в респіраторі?
Хлопці працюють в малярних комбінезонах і респіраторах для захисту від дрібнодисперсного напила. Через 15-20 хв напилю повністю осідає, матеріал за цей час набуває властивості утеплювача. Остаточно все хіміко-фізичні процеси в утеплювачі відбуваються протягом 72 годин. Так само необхідно накривати захисним покриттям все поверхні, які розташовані від вогнища розпилення матеріалу на відстані менше одного метра.
25 Скажіть яка товщина цього утеплювача потрібна для утеплення даху будинку?
Рекомендована товщина утеплення даху пінополіуретаном в наших широтах 10-15 см. Більш конкретно можна сказати, знаючи конструкцію покрівлі.
26 Можна застосувати монтажну піну як утеплювач замість ППУ?
Монтажна піна - це однокомпонентний пінополіуретан. який застосовується для монтажу різних конструкцій, вона не є утеплювачем. Монтажну піну не можна задувати в прошарок вона може «порвати» неміцну кладку. Заливний ППУ, яким ми застосовуємо для утеплення повітряного прошарку в цегляних кладках- це двокомпонентний пінополіуретан з відкритою осередком, він застосовується як утеплювач (коефіцієнт теплопровідності 0,021- 0,03). Унікальність його ще і в тому, що в стіні утворюється монолітний шар якісного утеплювача, який додатково скріпить конструкцію стіни.
Замовити розрахунок
Введіть дані, щоб наш фахівець зв'язався з Вами! Передзвонимо протягом декількох хвилин. Дякуємо!
Контакти
Натисніть на телефон щоб зателефонувати