Утеплення трубопроводів пінополіуретаном в Києві | Инстрой

Утеплення трубопроводів пінополіуретаном

Однією зі складових ефективного теплозбереження є теплоізоляція труб і комунікацій. З цією метою використовуються різні матеріали. Найефективнішим і зручними в застосуванні є пінополіуретан (ППУ). Він відрізняється характеристиками, придатними саме для цієї мети. Крім того, утеплення трубопроводів пінополіуретаном дозволяє запобігти розвитку корозії і захистити комунікації від несприятливих навколишніх факторів на 50 років і більше.

ППУ активно застосовується для теплоізоляції в різних галузях: будівництво, комунальний сектор, харчова, нафтова та інші типи промисловості.

Особливості використання

Утеплення труб пінополіуретаном проводять декількома способами:

Утепление труб

Реконструкція тепломереж - утеплення труб малого і великого діаметру. Цей спосіб дозволяє досягти більш високих результатів енергоефективності (в порівнянні з іншими матеріалами). Завдяки технології напилення утворюється суцільний, безшовний шар. Крім того, істотно скорочуються терміни робіт. Теплоізоляція трубопроводів ППУ виконується безпосередньо на місці розташування об'єкта. Утворене покриття стійке до широкого діапазону температур (від -75 і до +125 ° С).

утепление теплотрассы в доме

Наповненням ППУ - по типу «труба в трубі» . Цей спосіб реалізується шляхом заповнення проміжку між комунікаціями (основними і зовнішними з пластика або металу) рідким матеріалом. Утворений шар не тільки гарантує високу ізоляцію, а й збільшує міцність, надійність конструкції. Він використовується для утеплення теплових комунікацій, нафто- і газопроводів. За допомогою цього методу тепловтрати скорочуються на 25-30%.

утепление труба в трубе

Теплоізоляція труб пінополіуретаном - це найбільш ефективний, простий і надійний спосіб заощадження енергії, а відповідно, і грошей.

утепление труб

Як почати економити?

Щоб скоротити кількість тепла, яке випаровується з трубопроводів, пропонуємо звернутися до наших фахівців. За лічені хвилини вони допоможуть розрахувати вартість послуги, а також розкажуть, за який час окупляться ваші інвестиції.

Утеплення пінополіуретаном - це вкладення коштів, яке розраховане на роки. Середня тривалість експлуатації ППУ становить 50 років.

Крім того, поліуретан відрізняється високою стійкістю до оточуючих факторів:

  • високим, низьким температурам (від -75 до +125 ° С);
  • гризунам, комахам, цвілі, грибків та ін .;
  • підвищеної вологості;
  • активних хімічних сполук (лугу, кислоти);
  • тиску та ін.

Характеристики пінополіуретану

параметри ППУ

Використання ППУ дозволяє знизити кількість тепловтрат на 25-30%. Однак важливо не тільки підібрати якісний матеріал, але і надійних виконавців. У цьому випадку вам допоможе компанія «ІНСТРОЙ». Надаючи послуги більше 16 років, ми гарантуємо бездоганну якість робіт, мінімальні терміни реалізації поставлених завдань, а також демократичні ціни.

Ціни на утеплення пінополіуретаном:

Приклади наших робіт

Якщо у Вас виникнуть питання по теплоізоляції, з радістю допоможемо Вам.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!