Утеплення ємностей пінополіуретаном | Инстрой

Утеплення ємностей пінополіуретаном

Для зберігання і транспортування різноманітної сировини і кінцевого продукту використовуються ємності різного розміру. А для збереження вмісту до цих резервуарів пред'явлені особливі вимоги для підтримки відповідного температурного режиму. Але їх теплоізоляція досить складне завдання. Адже часто такі ємності мають непрості геометричні форми, що робить неможливим використання традиційних теплоізоляційних матеріалів. Та й сам температурний режим істотно обмежує застосування різних клейових складів.

утепление емкостей

Ми пропонує вам найуніверсальніший, високоефективний і довговічний спосіб утеплення ємностей різного призначення (резервуарів, цистерн, бочок і т.п.) за допомогою унікального методу монолітного безшовного напилення утеплювача пінополіуретану.

Переваги ППУ

пенополиуретан

Пінополіуретан - це двокомпонентний утеплювач - піна, яка утворюється при з'єднанні декількох полімерних речовин. Структура може складатися з відкритих і закритих осередків.

Пінополіуретан володіє чудовими характеристиками, що робить його найкращим матеріалом для теплоізоляції резервуарів зовні. Крім того ППУ наноситься на поверхню методом напилення, тому для його монтажу не потрібні будь-які кріплення. А завдяки відмінній адгезії даним матеріалом можна утеплювати ємності з заліза, метала, алюмінію, нержавіючої сталі і т.п.

Характеристики пінополіуретану

параметри ППУ

Правильно і якісно виконане утеплення ємностей зовні ППУ дозволяє:

  • істотно знизити коефіцієнт втрати тепла;
  • не допустити застигання вмісту під час мінусової температури повітря;
  • уберегти вміст від сильного перегріву в жарку погоду;
  • забезпечити резервуару 25-30 років безперебійної експлуатації.

Забудьте про старі і неефективні технології ізоляції резервуарів! Замовляйте утеплення ємностей зовні пінополіуретаном. А наша команда професіоналів виконає всі роботи якісно і в найкоротші терміни!

Хлебозавод утепление

Ціни на утеплення пінополіуретаном:

Приклади наших робіт

Якщо у Вас виникнуть питання по теплоізоляції, з радістю допоможемо Вам.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!