Утеплення ангарів і контейнерів пінополіуретаном | Инстрой

Утеплення металевих ангарів і контейнерів пінополіуретаном

Ангари з металу - це надійні і довговічні конструкції, які використовуються в різних сферах діяльності (промислове виробництво, агропромисловий комплекс та ін.). Єдиним недоліком таких будівель є низька теплоізоляція. Щоб виправити цей мінус, проводять утеплення ангара пінополіуретаном. Нескладний процес дозволяє зберігати тепло всередині і підтримувати встановлену температуру, заощадивши на обігріві приміщення.

ангары ППУ

Основні методи утеплення

Найпоширенішим варіантом для утеплення ангарів і контейнерів піною є пінополіуретан (ППУ). Це синтетичний матеріал, який відрізняється практичністю і універсальністю. Крім того, використання пінополіуретану - найефективніший метод теплоізоляції. Його наносять суцільним шаром, що запобігає появі «містків холоду».

Співробітники нашої компанії проводять утеплення металевих ангарів і контейнерів понад 16 років. Завдяки великому досвіду і застосування сучасного обладнання метод напилення та заливки дозволяє гарантувати 100% результат. З нашою допомогою можна провести утеплення металевого ангару будь-якого розміру і конфігурації.

металлический ангар утепление

Переваги ППУ

Пенополіуретан- це двокомпонентний утеплювач - піна, яка утворюється при з'єднанні декількох полімерних речовин. Структура може складатися з відкритих і закритих осередків.

  • Закритокоміркова піна, щільністю 40 кг / куб.м
  • Откритокоміркова піна, щільністю 15 кг / куб.м
Пенополиуретан

Незалежно від складу, ППУ, який використовується для утеплення ангарів, має такі переваги:

  • високу стійкість до хімічно активних сполук (сильні кислоти і луги);
  • швидку і надійну адгезію з усіма будівельними сумішами;
  • високу паро- та влагонепроницаемость;
  • стійкість до розвитку грибка і цвілі;
  • харчову «непривабливість» для гризунів і комах;
  • швидкий і простий метод нанесення, що не вимагає додаткових кріплень;
  • термін експлуатації більше 50 років.

Теплоізоляційний шар повністю покриває поверхню, захищає від проникнення холоду та вологи. Завдяки тому, що ППУ знаходиться в пенообразной вигляді, запобігає появі мостів холоду. На сьогоднішній день утеплення пінополіуретаном - найефективніший і простий спосіб захисту металевого ангару від низьких температур і згубного впливу вологи.

Ще про ППУ

Утеплення пінополіуретаном є екологічно безпечним методом. Однак для використання ППУ необхідно не тільки спеціальне устаткування та обладнання, але також знання і досвід.

Сотрудничество с нашей компанией позволяет быстро и недорого решить вопрос с утеплением ангара любой площади и конфигурации. Кроме защиты от холода, использование ППУ позволяет не только обеспечить оптимальный микроклимат внутри, но и предотвратить возникновение и развитие коррозии, размножение грызунов. Наши сотрудники используют проверенный и экологически безопасный материал, который имеет сертификаты качества и гарантированно служит более 50 лет.

Звертайтеся в компанію ІНСТРОЙ, щоб раз і назавжди вирішити питання з утепленням складу або ангара.

Ціни на утеплення пінополіуретаном:

Приклади наших робіт

Якщо у Вас виникнуть питання по теплоізоляції, з радістю допоможемо Вам.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!