Заповнення деформаційних швів будівель піноізолом | Инстрой

Заповнення деформаційних швів

З самої назви можна здогадатися про його призначення і функції. Даний шов служить для створення якоїсь пружності між будівлями. Головним його призначенням є зниження навантажень на частини конструкцій в зонах можливих деформацій, які можуть виникнути при перепадах температури повітря, нерівномірного осідання грунту, сейсмічних явища і т.п.

Проблема деформаційних швів - постійні протяги, шуми і холодні стіни в приміщеннях розділених таким способом.

Для того щоб позбутися від цього рекомендуємо вам подбає про заповнення деформаційного шва за допомогою піноізолу. Чому варто вибрати саме цей матеріал? Відповідь очевидна! Рідкий пінопласт володіє прекрасними тепло- і звукоізоляційні властивості, він огнеустойчив і екологічно чистий. Завдяки своїй рідкій консистенції він здатний проникнути в усі щілини і мікротріщини, тим самим забезпечуючи 100% заповнення. А вартість піноізолу і швидкість в роботі робить його найефективнішим і оптимальним матеріалом для заливання шва між старим будинком і новим будовою.

заполнение деформационного шва пеноизолом

Процес заповнення деформаційного шва піноізолом

Закачування рідкого пінопласту, як і в багатьох інших випадках, відбувається через спеціально просвердлені отвори. А ось буде це відбуватися зовні або всередині приміщення залежить від стану двох будівель. Наприклад, якщо основна споруда знаходиться в експлуатації, а прибудова - на стадії будівництва, то отвори робляться з боку нежитлового приміщення. У тому випадки, коли обидві частини вже заселені, всі роботи виконуються на вулиці.

Отже, після того як зроблені всі підготовчі роботи можна приступати до закачування піноізолу. У кожен отвір по черзі вставляється шланг, через який і подається під тиском утеплювач. Після заповнення всього обсягу деформаційного шва робочі піднімаються вище, таким чином, поступово утеплюючи кожен поверх до самого верху.

Компанія «Інстрой» надає різні послуги з утеплення піноізолом, в тому числі і деформаційного шва. Вибравши нас, ви позбудетеся від протягів, холодних стін і сторонніх шумів з вулиці, тим самим забезпечите в своєму будинку тепло і затишок.

Приклади наших робіт

Дізнайтеся відповідь на це та інші питання по теплоізоляції на нашому сайті.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!