Утеплення мансарди піноізолом | Инстрой

Утеплення мансарди піноізолом

Заміський будинок - мрія кожної сім'ї: багато простору, що не докучають сусіди, ви відчуваєте себе вільно і незалежно. Однак порушити комфорт під силу погодних умов, якщо котедж недостатньо утеплений. Як правило, одна з основних причин холоду в будинку - мансардний поверх, через тонку покрівлю якого втрачається до 25% тепла. Тому, утеплення даху мансарди - важлива складова грамотної теплоізоляції всього будинку і гарантія вашого комфорту.

Теплоізоляція мансардного поверху вимагає особливої ​​уваги, ніж капітальні стіни об'єкта. Двосхилий дах, або з красивою, але складною геометрією - слабкий захист горищного приміщення від атмосферних впливів. Відсутність монолітності, велика площа зіткнення із зовнішнім середовищем, що не герметичні стики зі стінами будинку - одні з причин, чому на горищі мікроклімат диктується вулицею. Крім того, без теплозахисту відбувається величезний перепад температур між внутрішньою і зовнішньою обшивкою мансарди. Чому? Теплий, підвищеної вологості повітря під дахом провокує утворення конденсату всередині приміщення, а зовні - утворення небезпечних бурульок, що звисають з даху через підігріву снігу теплом зсередини горища.

Як утеплити мансарду - вигідно, і назавжди?

Перераховані вище проблеми неминучі в будь-якому приватному будинку, якщо не виконати утеплення мансарди зсередини. Сучасний, енергоефективний теплоізоляційний матеріал допоможе не тільки вигідно економити на опаленні в майбутньому - він здатний пощадити бюджет на його придбання і монтаж.

Утеплення мансарди піноізол - недорога альтернатива готовим плитковим ізоляторів, безсилі в організації 100% -й герметичності утеплюваної поверхні:

 • при монтажі, вони фізично не можуть заповнити всі порожнечі, стики, щілини і дефекти даху мансарди;
 • вкрай чутливі до вологи, і в разі намокання стрімко втрачають теплоізоляційні властивості: гниють, вкриваються пліснявою, навантажують крокви, піддають невиправданим ризикам будівля в цілому;
 • термін експлуатації плит утеплювачів безпосередньо залежить від якості монтажу і кліматичних умов;
 • створюють сприятливу обстановку для проживання в них щурів, мишей і комах;
 • зажадають капітальний ремонт горища, якщо утеплення планується в давно облаштованій мансарді.

Рідкий пінопласт і конкуренти - таблиця характеристик утеплювачів

Утеплення стін мансарди рідким пінопластом

Безумовно, пальму першості в утепленні займає ППУ: він «тепліше» - але істотно дорожче. Пінзеля - доступний і перспективний утеплювач, завдяки якому ви отримаєте безшовна теплоізоляція мансардного поверху. Серед його основних переваг можна відзначити:

 • негорючість, відсутність самозаймання;
 • не збільшується в об'ємі, але герметично заповнює порожнечі;
 • паропроніцаєм, дозволяє створити вентильований горище з природним мікрокліматом;
 • в комплекті з паробарьером і гідробар'єром добре протистоїть скупченню вологи і появи конденсату;
 • безпечний і гігієнічний, не придатний для проживання гризунів, комах, небезпечних мікроорганізмів;
 • низька собівартість з простою технологією використання доповнює переваги піноізолу.

Варто відзначити, що піноізол - це бездоганна звукоізоляція мансардного поверху: він здатний втричі зменшити шум з вулиці, і вдвічі - прикрутити децибели барабанного дробу дощу по даху мансарди. У злива або грозу ваш сон або відпочинок потривожений не буде.

Технологія і етапи утеплення піноізолом

Теплоізоляція мансарди заливальним пінопластом актуальна в будь-якій ситуації, і здатна швидко вирішити складне питання утеплення. Після початку робіт, розчин починає вже тверднути через 3-5 хвилин, досягаючи первинну щільність через 3-5 годин. Після закінчення 3-4-х тижнів піноізол остаточно висихає, і набирає свою максимальну міцність.

 • Якщо мансарда вже облицьована

Піноізол заливається в порожнини під гіпсокартон (або інший обшивочний матеріал) через просвердлені отвори (⌀20 мм). Матеріал не розширюється, зберігає цілісність обшивки, ліквідує весь повітряний простір між облицюванням і покрівлею.

 • «Доутеплення» мансарди

У разі, коли горище - житлове приміщення, давно відремонтоване, але недостатньо утеплене, можна додати до старого ізолятора додатковий шар рідкого піноізолу, заливши його крізь ті ж просвердлені отвори. Він ущільнить плити мінеральної вати або полістиролу і усуне всі містки холоду.

 • Заливка піноізолу під паробар'єр

Щоб виконати утеплення стін мансарди пензлем, ще не облицьованої оздоблювальним матеріалом, потрібно пароизолятор, натягнутий між кроквами і «прістреленний» до балок будівельним степлером. Між кроквяної системою і паробарьером утворюються повітряні порожнини, в які (через залишені при монтажі зазори) під тиском повітря, що створюється піногенератором, подаються компоненти утеплювача. Щоб пароізоляційна плівка не буде провисати процесі заливки піноізолу, її фіксують дерев'яними рейками або поліпропіленовою стрічкою. Коли утеплювач повністю висохне, він облицьовується оздоблювальним матеріалом.

 • Нежитлова мансарда - часткове утеплення

Якщо підпокрівельний простір не планується організовувати під житлову кімнату, досить лише утеплити підлогу горища пензлем. Таким чином, ви захистите холодне горище від житлової площі будинку, попередивши витоку тепла крізь перекриття мансарди, а також заощадите бюджет на облаштування теплоізоляції.

Схема нашої роботи

1. Прорахунок квадратури об'єкта.

2. Доставка матеріалу і утеплення мансарди.

3. Розрахунок клієнта за фактом закінчення робіт.

Компанія «Інстрой» пропонує вже готові рішення, як утеплити мансарду всередині будинку. Сучасний метод заливки пеноизола під паробар'єр або гіпсокартон допоможе максимально зберегти тепло у вашому домі, а також - приємно порадувати гаманець! Дозвольте собі комфорт - завжди живіть тепло!

Приклади наших робіт

Дізнайтеся відповідь на це та інші питання по теплоізоляції на нашому сайті.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!