Утеплення балконів в Києві та області від компанії Інстрой | Инстрой

Утеплення балконів

Повсякчасну проблему нестачі житлових метрів в квартирі можна вирішити, якщо утеплити балкон зсередини, це ж допустимо зробити і на лоджії. Але вибирати утеплювач потрібно з обережністю, щоб в майбутньому на стінах балкона виключити появу конденсату. Вибрати, який матеріал краще з усіх наявних, допоможе вивчення їх особливостей.

утепление балкона

Утеплення мінеральною ватою

Волокниста структура матеріалу виходить з базальтових гірських порід. В результаті виробляється утеплювач, який володіє відмінними тепло- і шумоізоляційними властивостями, він довговічний і не підтримує горіння.

Під такий вид утеплювача зазвичай споруджується лати, які створюють з дерев'яних брусів, також для мінеральної вати необхідно передбачити гідро- і пароізоляцію, так як вона вбирає вологу. Для утеплення підлог вона не підходить.

Утеплення пінопластом

Пінопласт - доступний матеріал, листи якого бувають різної товщини, вони легко кріпляться до будь-яких поверхонь і після спеціальної обробки демонструють стійкість до вологи. Він відмінно тримає тепло, але з-за того, що пінопласт крихкий його найчастіше застосовують для утеплення стель. До його недоліків також можна віднести погану стійкість до вогню, Крім того пінопласт, не дихає, що може бути причиною появи конденсату.

Утеплення екструдованим пінополістиролом (Піноплекс)

Як варіант можна утеплити балкон піноплексом, його кріплять до стін на монтажну піну або мастику, іноді використовують дюбель-гриби. Після виконання гідроізоляції, на неї наноситься монтажна піна, а зверху встановлюється плита утеплювача. Такий матеріал добре протистоїть волозі, він щільний і міцний. Недоліки матеріалу - низька паропроникність (точка роси зсувається максимально всередину приміщення), так само Піноплекс горючий.

Утеплення пінополіуретаном (ППУ)

Рідкий матеріал нового покоління, який стійкий до вологи. Він екологічний і після затвердіння утворює монолітний шар. Його розпилюють на потрібні поверхні, ППУ заповнює собою всі щілини і стики, забезпечуючи відмінну герметизацію.

Матеріал вважається найкращим для утеплення лоджії, він не тільки створить на ній тепловий захист і попередить утворення «містків холоду», але і зробить міцною. Зупинивши свій вибір на пінополіуретані можна бути впевненим у довговічності такого утеплювача, до того ж він підвищує гідроізоляційні якості будь-яких поверхонь.

балкон

Розглянувши всі різновиди наявних утеплювачів бажано об'єктивно оцінити стан балкона і наслідки використання одного з наведених варіантів. Краще один раз вкласти кошти в утеплення і вибрати ППУ, ППУ, який має багато переваг, ніж потім переробляти весь балкон.

Якщо у Вас виникнуть з питання по теплоізоляції, з радістю допоможемо Вам.

Ціни на утеплення пінополіуретаном:

Приклади наших робіт

Дізнайтеся відповідь на це та інші питання по теплоізоляції на нашому сайті.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!