Утеплення підлоги піноізолом | Инстрой

Утеплення підлоги піноізолом

Утеплення підлоги в приватному будинку піноізолом

Про утеплення підлоги слід подбати ще на стадії будівництва будинку. Але що робити, якщо будинок вже збудовано? Вирішення даного питання буде заливка пеноизола і для цього процесу зовсім не потрібно повністю знімати дерев'яна підлога. Тому якщо приміщення житлове і немає можливості звільнити його на час виконання робіт, то варто вибрати рідкий пінопласт.

Даний утеплювач дозволить вам не тільки заощадити на ремонтних роботах, але в подальшому зменшити витрати на опалення. Піноізол має хороші тепло- і звукоізоляційні якості, що забезпечать вам тепло і затишок впродовж 50 років. Його можна без побоювань використовувати для утеплення, так як піноизол екологічно чистий і пожежобезпечний. Одним з головних переваг даного матеріалу є можливість заповнити всі щілини, порожнечі і мікротріщини. А після висихання він перетворюється в монолітну поверхню, без будь-яких стиків.

Схема утеплення підлоги на лагах:

Як утеплити підлогу в будинку пеноїзолом?

Теплоізоляція дерев'яної підлоги здійснюється практично аналогічно з технологією утеплення горищного перекриття. Через спеціальний шланг подається утеплювач і заливається простір між лагами по всьому периметру кімнати. А всі нюанси в роботі залежать від стану будівлі: будинок на стадії будівництва або той, в якому вже проживають мешканці.

Утеплення підлоги піноізолом на стадії будівництва:

У першому випадки все досить просто. До того як настелити підлогу з дощок необхідно підготувати порожнину для заливки піноізолу. Для цього складаємо своєрідний «пиріг». На чорнову підлогу під лагами лягає паробар'єр. Потім збирається дерев'яна конструкція. Поверх лаг скобами пристрілюється гидробарьер. Рідкий пінопласт заливається в простір між лагами і плівковим матеріалом. Після того як пеноизол затвердіє можна приступати до прибивання дощок.

Утеплення підлоги піноізолом вже побудованого будинку:

Другий випадок, коли будинок знаходиться в ЕКСПЛУАТАЦІЇ, теж требует певної подготовки. Для качана в поверхні підлоги та патенти просвердліті невелікі відчини для заливки. Далі в них по черзі вставляється шланг, что подає під лещата пеноизол до полного Заповнення проміжку під підлогою. Цей процес повторюється, поки весь периметр кімнати НЕ буде заповнений. За закінченню робіт, коли матеріал застігне, всі отвори закладаються оптимальним способом, например, дерев'яною пробкою, штукатуркою тощо.

заливка піноізолу під дерев'яне перекриття

Висока ефективність, безпеку і доступність пеноизола робить його найкращим матеріалом для утеплення вашого будинку. А фахівці компанії «Інстрой» виконають все якісно і швидко.

Ціни на утеплення пінополіуретаном:

Приклади наших робіт

Дізнайтеся відповідь на це та інші питання по теплоізоляції на нашому сайті.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!