Утеплення фундаменту і вимощення в Києві instroi.com.ua | Инстрой

Утеплення фундаменту і вимощення

Замовниками наших послуг стають люди, які приймають рішення утеплити свій будинок, дачу або виробничу будівлю. При закладці житла так само можна зіткнутися з вибором способу енергозбереження. Будівельний ринок багатий утеплювачами різної якості і цінової категорії.

Вирішуючи, які ділянки будинку необхідно теплоізолювати, не забудьте про утеплення фундаменту і вимощення , адже до 20 % тепла виводиться саме через нього. Крім того, ваш підвал може покритися пліснявою через підвищену вологість, а промерзлий грунт призведе до деформації і руйнування підстави.

Компанія «ІНСТРОЙ» пропонує вирішити питання шляхом використання напилюваного пінополіуретану.

Пінополіуретан - це двокомпонентний утеплювач - піна, яка утворюється при з'єднанні декількох полімерних речовин. Структура може складатися з відкритих і закритих комірок.

пенополиуретан

Порівняльна характеристика утеплювачів

З огляду на різноманітність тепломатеріалов, можна сказати, що пінополіуретан вигідно перевершує їх по всіх параметрах. І навіть за ціною, оскільки є довговічним засобом. Вкладення грошей виправдає себе через деякий час.

сравнение утеплителей

Крім відображених в таблиці переваг, потрібно врахувати ще й високу адгезію (здатність з'єднуватися) з усіма видами поверхонь. Щоб теплоізоляція фундаменту була ефективною, використовуйте пінополіуретан.

Основні технічні характеристики ППУ:

параметри ППУ

Типи фундаменту

Обсяги робіт з утеплення залежать від різновиду підстави.

Виходячи з характеристик грунту, типу будівлі і глибини грунтових вод використовують кілька їх видів:

  • стрічковий (дрібнозаглиблений, заглиблений, збірний, монолітний);
  • стовпчастий;
  • плитний (дрібнозаглиблений, заглиблений, шведська стінка);
  • фундамент палі(гвинтовий, забивний, буронабивний).

Ізоляція кожного з них характеризується своїми особливостями. Важливо, що утеплення фундаменту пінополіуретаном практично не має недоліків і підходить для будь-якої основи споруди.

фундамент утепление схема

Особливості утеплення

Хоча пінополіуретан добре з'єднується з будь-якою поверхнею, краще провести попередню підготовку. Так, утеплення фундаменту зовні передбачає очищення підстави від бруду, рослинності і вологи. Додатково необхідно знищити грибок, бактерії. Все це доведеться зробити і при утепленні фундаменту зсередини. Поверхню також потрібно добре просушити.

Не становить великої проблеми утеплення стрічкового фундаменту. Оскільки він являє собою суцільну стіну, на нього рівномірним шаром наносять пінополіуретан. Технологія теплоізоляції дрібнозаглибленого стрічкового фундаменту передбачає утеплення вимощення. Наші фахівці зроблять дану послугу і утеплять фундамент і вимощення напилюваним пінополіуретаном. (Вартість в прайс-листі).

Утепление фундамента ППУ

Щоб провести утеплення свайно-гвинтового фундаменту, необхідно по периметру зміцнити каркас, який потім має бути заповнений пінополіуретаном. Цей процес займе більше часу, але ефект від робіт буде винятковим.

В результаті:

  • утеплюється простір під підлогою;
  • утеплення запобігає потраплянню води під будинок;
  • змінюється зовнішній вигляд старої будови.

Багато хто сумнівається в необхідності утеплення фундаменту палі з ростверком. Однак залізобетонна конструкція дуже сильно акумулює холод, від чого й сама страждає. Під встановленими на ростверк будівлями вільно гуляє вітер, а а комунікації, які проходять в цьому просторі, піддаються впливу низьких температур. Можна також згадати і про естетичну сторону питання. Тому утеплення свайно-ростверкового фундаменту не терпить зволікання.

Підстави на стовпчиках є найдешевшими. Їх використовують для зведення легких житлових і виробничих будівель. Вони найменш енергоефективні та вимагають додаткового захисту від холоду. Утеплення стовпчастого фундаменту рекомендують проводити зовні. Це дозволить ізолювати від холоду і опори, і забирку.

Для того щоб забезпечити довговічність будівлі, зменшити кількість ремонтних робіт і зберегти тепло в будинку, особливо на першому поверсі, необхідно провести утеплення монолітної плити фундаменту.

Наші послуги

Для розпилення пінополіуретану необхідно використання спецспорядження і дорогого спеціалізованого обладнання. Без досвіду також не відразу вдасться якісно провести ні утеплення плити фундаменту, ні іншої частини будівлі. Набагато вигідніше і зручніше скористатися послугами наших професіоналів. Працюючи в цій сфері більше 16 років, вони швидко і якісно проведуть всі необхідні роботи по стабілізації температурного режиму приміщень.

Ціни на утеплення пінополіуретаном:

Приклади наших робіт

Якщо у Вас виникнуть питання по теплоізоляції, з радістю допоможемо Вам.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!