Утеплення мансарди пінополіуретаном instroi.com.ua | Инстрой

Утеплення мансарди напилюваним пінополіуретаном

Ви можете сміливо стверджувати: «Мій дім - моя фортеця», якщо він - грізна перешкода не тільки стороннім особам, а й будь-якій погоді.

Для почуття комфорту і захищеності, важливо виконати другу умову. При цьому, теплоізоляція мансардного поверху - основний аспект грамотного утеплення всього будинку, адже тепловтрати через покрівлю складають як мінімум 25%.

Причина в тому, що мансарда межує безпосередньо з покрівлею – двосхилою або фігурною, що примикає до стін будівлі. Тонкий дах без утеплювача є головним джерелом підвищеної вологості, холоду або спеки всередині горищного приміщення: будь-які перепади температур миттєво позначаються на мікрокліматі горища. Практика доводить, що капітально вирішити проблему не можна традиційними ізоляторами - рулонними або плитковими, оскільки вони не здатні на 100% -у герметизацію горищного приміщення. Найбільш це виражено в важкодоступних місцях горища: на стиках покрівлі зі стінами будинку, що призводить до виникнення нескінченних містків холоду, крізь які проникає мороз і йде тепло.

Мінуси традиційного утеплювача

 • додатковий пристрій пароізоляції, щоб в утеплювач не потрапив конденсат зсередини приміщення;
 • неправильне укладання гідроізоляційної плівки призведе до руйнування утеплювача: накопичення в ньому вологи, появі цвілі, гниття;
 • обмежений термін служби без втрати властивостей, на які сильно впливає якість укладання і кліматичні умови.
утепление мансардного этажа

Утеплення мансарди - сучасний підхід

Компанія «Інстрой» пропонує готове рішення, як утеплити мансарду зсередини - методом напилення ППУ. Спосіб відносно новий, але але найпрактичніший і енергоефективний: при його використанні досягається повністю герметична, безшовна теплоізоляція мансардного поверху. Піна грає роль 4-х матеріалів одночасно:

 • працює як звукоізоляційний матеріал для мансарди;
 • виконує функцію гідроізолятора;
 • є відмінним пароізолятором;
 • утеплює приміщення.
пенополиуретан

ППУ і конкуренти - порівняння властивостей утеплювачів

порівняння матеріалів

Теплоізоляція мансарди ППУ - ідеальний варіант, як для часткового, так і повного утеплення підпокрівельного простору. Якщо горище служить коморою, досить виконати утеплення перекриття, щоб захистити холодне приміщення від житлових кімнат знизу. У разі, коли мансарда - майбутня спальня, дитяча або затишна зона для сімейного відпочинку, слід зробити напилення ППУ по всьому контуру приміщення: виконати утеплення даху мансарди пінополіуретаном, стін і підлоги.

Чому обирають ППУ утеплювач

 • Шумоізоляційний матеріал - сторонні звуки ззовні більше не будуть турбувати.
 • Володіє вітрозахисними властивостями.
 • Безпечний для екології та здоров'я.
 • При напиленні утворює міцний монолітний шар ізоляції без стиків і швів.
 • Зберігає стабільність і якість утеплення протягом усього терміну експлуатації.
 • Не гниє, стійкий до бактерій, грибків і хімічних впливів, непридатний для життя гризунів.
 • Бездоганна адгезія дозволяє без зусиль виконати утеплення мансарди зсередини самої найскладнішої геометричної форми.
 • Високотехнологічний - роботи проводяться швидко, незалежно від геометрії покрівлі, важкодоступних стиків і порожнеч горища.
 • Дозволяє виконати утеплення мансарди зсередини в зимовий період, якщо температура навколишнього середовища в межах 15 ° C.

Практична сторона утеплення ППУ

Жорсткий утеплювач для мансарди зсередини дерев'яного будинку, з закритопористою структурою структурою, щільність якої складає 45-50 кг / м³ - кращий варіант утеплення. Він дозволяє зробити утеплення швидко, якісно і без зайвих витрат. Робочим інструментом виступає апарат високого тиску «Graco» - професійне американське обладнання, яке відрізняється високою продуктивністю і точним регулюванням потужності тиску.

Варто відзначити, що наднизька теплопровідність ППУ не вимагає нанесення товстого шару ізоляції: достатньо 3-5 см, щоб забезпечити якісне утеплення.

Необхідна товщина теплоізоляційного шару визначається заздалегідь, і нарощується поступово: після застигання першого шару наносяться наступні. Таким чином, утеплення пінополіуретаном мансардного поверху методом напилення дозволяє сформувати оптимальний шар утеплювача.

утепление мансардного этажа

Технологія процесу

1. На поверхню перекриття ППУ напилюється між лагами (рухами зліва-направо, або в зворотну сторону).

2. У міжкроквяний простір покрівлі утеплювач наноситься в напрямку знизу-вгору - монолітний шар ППУ зливається з каркасом даху в одне ціле, не навантажуючи крокви, а навпаки - додатково зміцнює її.

3. Заповнюються всі зазори і щілини між стиками, опорними елементами стін.

При нанесенні жорсткий ППУ спінюється швидко - через 6-12 сек. збільшується в 30 разів, заповнює всі порожнечі, надійно герметизує прорізи мансардних вікон, попереджаючи випадання конденсату, утворює всюди рівну, міцну і безшовну поверхню. Симфонія тепла і затишку вам гарантована.

утепление мансардного этажа

Етапи роботи з клієнтом

Прибувши на об'єкт, наш фахівець прорахує квадратуру мансарди і визначить необхідну товщину утеплювача. Потім, в зазначений термін, бригада монтажників з використанням професійного устаткування, виконає роботи по теплоізоляції. Робота з напилювання пінополіуретану вже включена у вартість утеплення 1 м² мансарди.

З вашого боку, перед тим як утеплити мансарду всередині будинку, потрібно небагато: якщо в приміщенні є меблі і речі - винесіть їх, вікна та двері накрийте тканиною або плівкою. Адгезія ППУ дуже висока - «схоплюється» миттєво і намертво! У всьому іншому довіртеся нашим фахівцям - і завжди живіть з комфортом!

Ціни на утеплення пінополіуретаном:

Приклади наших робіт

Якщо у Вас виникнуть питання по теплоізоляції, з радістю допоможемо Вам.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!