Утеплити мансардний поверх в Києві пінополіуретаном | Инстрой

Утеплення мансарди заливальним пінополіуретаном

Підпокрівельний простір приватних будинків і котеджів найчастіше грає роль «домашньої комори», не придатною для житла: взимку в ній холодно, влітку - жарко. А причина у відсутності якісної теплоізоляції горища від зовнішнього середовища .

Як правило, у горищного приміщення немає капітальних стін, здатних зберігати в ньому комфортний мікроклімат, замість них - лише тонкий шар покрівлі, що примикає до стін будівлі. Крім того, дах заміського будинку може бути як двосхилим, так і зі складною геометрією - красивою, але вразливою: безліч щілин, вигинів і виступів в дуеті з нещільно прилягає шаром покрівельного матеріалу сприяють збільшенню тепловтрат горища.

макет крыши

Як утеплити мансарду, перетворивши її з нежитлового приміщення в затишне приміщення під дитячу, робочий кабінет або комфортну зону відпочинку, непробивну для морозу і літньої спеки? Як показує практика, теплоізоляція мансардного поверху традиційним утеплювачем - мінватою або пінопластом, малоефективна. Так, вони доступні в ціні, однак дізнайтеся їх головні недоліки:

 • безшовна теплоізоляція мансардного поверху неможлива - зазори і щілини для холоду гарантовані;
 • перед монтажем вимагають додаткових витрат на пристрій гідро- і пароізоляції;
 • схильні до гниття і появі цвілі в разі потрапляння вологи і водяної пари;
 • відносно малий термін служби, який безпосередньо залежить від умов експлуатації і якості монтажу.

Зауважте, що купуючи традиційний утеплювач для мансарди зсередини дерев'яного будинку, ви платите не тільки за матеріал - бюджет також витрачається на його доставку та монтаж. Як тоді зробити утеплення мансарди зсередини всього один раз, забувши про проблеми на довгі роки?

Теплоізоляція мансарди ППУ - якість без компромісів

утепление мансарды пенополиуретаном

Утеплення мансарди пінополіуретаном - сучасна альтернатива конкурентними матеріалами. У ціні, у властивостях, енергоефективності, надійності і довговічності. Невисокі трудовитрати на монтаж утеплювача вигідно доповнюють унікальні можливості пенополиуретановой піни.

Якісне безшовне без мостів холоду утеплення даху і утеплення примикання даху до стіни можливо тільки нипиляемим ППУ.

Характеристики пінополіуретану кращі: найнижча теплопровідність, висока ветрозащита, герметичність. Цей утеплювач назавжди убезпечить горище від конденсату. Недолік пінополіуретану - горючість, теж вирішено. Вже існують системи з групою горючості Г1. Ультрафіолет - єдиний ворог для ППУ, однак під декоративною обробкою безшовний утеплювач вірно прослужить заявлений термін.

Залежно від конструкції і необхідних характеристик по теплоізоляції для напилення застосовується ППУ двох щільності , а саме:

 • Закритокоміркова піна, щільністю 40 кг / куб.м
 • Откритокоміркова піна, щільністю 15 кг / куб.м
Пенополиуретан

Характеристики пінополіуретану

параметри ППУ

9 причин утеплити мансарду ППУ

 • Екологічна чистота і нешкідливість.
 • Група горючості Г3. При необхідності є системи з групою горючості Г1 - абсолютно пожежобезпечний утеплювач .
 • Бездоганний звукоізоляційний матеріал для мансарди.
 • Утворює міцний монолітний шар без шансів для холоду.
 • Працює відразу в трьох напрямках - як тепло, паро- і гідроізолятор.
 • Рекордна довговічність і стабільність ущільнюючих властивостей (понад 50 років).
 • Не схильний до цвілі і бактерій, не є привабливим для гризунів і інших шкідників.
 • Технологічність - утеплення даху мансарди пінополіуретаном проводиться швидко, незалежно від складності рельєфів.
 • Тонкий шар ППУ ізоляції (5-10 см) по ефективності не поступається «товстим» плитковим або мінераловатним утеплителям.

На вибір клієнта кілька варіантів теплоізоляції горища ППУ. Один з них - утеплення мансардного поверху пінополіуретаном методом заливки, що дозволяє виконати ізоляцію, мансарди, яка будуватиметься, так і житлової (давно облаштованій!) Конструкції - без виснажливого капремонту і пошкодження оздоблення . У разі вибору традиційних ізоляторів, зробити подібне неможливо.

Заливка ППУ - коротко про головне

Для заповнення пустот між покрівлею і внутрішньою обробкою мансарди заливальним ППУ використовується откритоячєїстую поліуретанова піна зниженої щільності. Чому?

 • Легка - не перевантажувати кроквяну систему будинку.
 • Низька щільність утеплювача не «тисне» на внутрішню обробку, виключаючи її руйнування / пошкодження.
 • Матеріал має вітрозахисні властивості, що вигідно відрізняє його від мінераловатних утеплювачів.
 • Володіє «відстрочкою старту» - після заливки розширюється не відразу (через 20-30 с), щоб матеріал встиг досягти нижньої точки внутрістенових пустот, герметично і рівномірно заповнивши їх після спінювання.
 • «Дихаючий» утеплювач - структура ППУ з відкритою коміркою дозволяє створити вентильований горище, захищений від впливу ззовні, але з природним і комфортним мікрокліматом всередині.
 • Потужна адгезія - намертво прилипає практично до будь-якої будівельної поверхні, заповнюючи в ній будь-які щілини, тріщини і дефекти, утворюючи надійне утеплення даху мансарди пінополіуретаном. Монолітний шар, який він утворює на стиках горищного даху зі стінами, наглухо перекриває будь-які містки холоду.

Технологія утеплення мансарди ППУ

Теплоізоляція горища пінополіуретаном методом заливки виконується під гіпсокартон через крихітні отвори (діаметром всього 8 мм!), Просвердлюються в шаховому порядку з розрахунку 4 отворів на 1 м². Для заливки утеплювача (товщина шару 5-10 см) ми застосовуємо професійне обладнання американського бренду «Graco» - апарат високого тиску з завидною продуктивністю, якої легко управляти завдяки наявності точного регулювання потужності тиску.

Утеплення житлової мансарди

Якщо у вас облаштована мансарда, але повноцінно використовувати її як житлову кімнату через холод або спеки не комфортно. В цьому випадку допоможе теплоізоляція ППУ - вона не зашкодить ремонту: після закінчення робіт потрібно тільки зашпаклювати отвору. Потім, якщо гіпсокартон під фарбування - вона оновлюється, якщо під шпалери - відігнуті їх краєчки приклеюються на місце. Ніхто нічого не помітить!

инъекция утеплителя в кровлю

Теплоізоляція споруджуваної мансарди

Якщо горище тільки будується, і його внутрішня обшивка виконана з гіпсокартону, в ньому також просверливаются маленькі отвори і відбувається заливка ППУ. Щоб максимально знизити тепловтрати горища і будинку в цілому, рекомендується виконати утеплення пінополіуретаном, крім даху, стін мансарди, і статі: горищне приміщення виявиться в «тепловому коконі», захищеному від будь-яких перепадів температур.

В обох випадках, пінополіуретан заливається поступово - знизу-вгору. Після того, як він спіниться (збільшується в об'ємі до 80 разів) і підніметься, заповнивши рівень, переходять до наступних отворів. Процедура виконується до тих пір, поки порожнину повністю заллється ППУ. Матеріал остаточно затвердіє рівно через добу.

Схема роботи з клієнтом

По прибуттю на об'єкт, фахівці компанії «Інстрой» зроблять попередній прорахунок квадратури мансарди. Потім, в обумовлені терміни, приїде бригада монтажників з обладнанням і матеріалом. Пам'ятайте, що доставка ППУ і його заливка вже входить у вартість утеплення 1 м² приміщення.

З вашого боку потрібно злегка підготувати горище перед початком робіт: якщо є меблі - краще винести, вікна та двері ми допоможемо Вам накрити плівковим матеріалом. Це необхідно через високу адгезії ППУ - прилипне, що не отдерёшь! У всьому іншому довіртеся професіоналам - і завжди живіть тепло!

Ціни на утеплення пінополіуретаном:

Приклади наших робіт

Якщо у Вас виникнуть питання по теплоізоляції, з радістю допоможемо Вам.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!