Якісно утеплити горище піноізолом з гарантією | Инстрой

Утеплення горища піноізолом

Питання про теплоізоляцію горищного приміщення не менш важливий, ніж утеплення зовнішніх стін будівлі. Адже всім відомо той факт, що тепле повітря легше холодного, і тому воно піднімається до стелі, де постійно охолоджується через неутеплену підлогу горища. Ці втрати становлять приблизно 20 - 30% від загального значення.

Щоб істотно зменшити теплові втрати і знизити витрати грошових коштів рекомендуємо вам вибрати утеплювач піноізол. Даний матеріал є чудовим теплоізоляційним матеріалом, плюс до всього має звукоізоляційні властивості. Завдяки цьому він забезпечить вам не тільки тепло і комфортний мікроклімат в будинку, але і не пропустить різні шуми з вулиці. Крім цього рідкий пінопласт повністю нешкідливий для здоров'я домочадців і відповідає всім вимогам по пожежної безпеки.

Утеплений горище - запорука тепла і затишку в домі!

Теплоізоляція піноізолом - вигідний і швидкий спосіб утеплити горищне приміщення. А завдяки невеликій товщині і малій вазі матеріалу вся конструкція не буде сильно обтяжена.

Утеплення піноізолом горища має деякі нюанси. Необхідно прибрати всі речі з приміщення, так як за матеріалом не можна ходити. Але, якщо ви все-таки хочете експлуатувати горище можна буде укласти тверді дошки поперек балки, тим самим обладнати покриття для підлоги.

Для досягнення максимально ефекту утеплення рідким пінопластом потрібно зробити підготовчі роботи. Поверх лаг будівельними скобами пристрілюється гидробарьер. Рідкий пінопласт заливається в простір між лагами і плівковим матеріалом.

заливка пеоизола

Якщо ж підлога на горищі вже покладено, то його теж можна утеплити. Для початку в поверхні підлоги необхідно просвердлити невеликі отвори для заливки. У них по черзі вставляється шланг, через який заливається утеплювач до повного заповнення проміжку під підлогою. В отвір вставляється чоп. При необхідності отвір можна зашпаклювати і пофарбувати.

Така технологія дозволяє заповнити всі щілину і недоступні для інших утеплювачів місця. Рідкий пінопласт подається за допомогою шланга і рівномірно лягає і розподіляється по підлозі горища. А після висихання матеріалу утворюється суцільне теплоізоляційне покриття.

заливка пеноизола под деревянное перекрытие

Дуже важливо в процесі виготовлення і заливки дотримуватися правильної технології. Саме тому краще довірити утеплення піноізолом професіоналам!

Компанія «Інстрой» пропонує послуги по теплоізоляції горища та інших частин будинку. Для виробництва рідкого пінопласту ми використовуємо матеріали найвищої якості і з упевненістю можемо гарантувати бездоганну захист вашого житла від холоду на протязі 50 років!

Ціни на утеплення пінополіуретаном:

Приклади наших робіт

Дізнайтеся відповідь на це та інші питання по теплоізоляції на нашому сайті.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!