Утеплення даху напилюваним пінополіуретаном instroi.com.ua | Инстрой

Утеплення даху зсередини пінополіуретаном

Підберемо марку пінополіуретану і товщину напилення оптимальне за вартістю і ефективності.

Компанія «Інстрой» пропонує вам найефективніший і енергозберігаючий матеріал для теплоізоляції покрівлі зсередини - пінополіуретаном.

Цей метод утеплення дуже універсальний, адже ППУ можна наносити на будь-які поверхні і конструкції, в результаті чого виходить безшовний шар теплоізоляції з відмінними властивостями.

Ні для кого не секрет що нагріте повітря легше холодного, він піднімається до стелі, через який і відбувається втрата тепла. Саме тому утеплення даху будинку або будь-якого іншого будівлі - це обов'язкова умова для створення комфортного мікроклімату всередині приміщення (як уникнути утворення конденсату) і для зведення до мінімуму теплових втрат!

Детальніше про переваги пінополіуретану:

  • Матеріал має високу адгезію, тобто прилипає до більшості будівельних матеріалів;
  • Має найнижчий коефіцієнт теплопровідності серед всіх утеплювачів;
  • Матеріал додасть конструкції герметичності, що не зробить жоден відомий утеплювач, тим самим повністю і назавжди позбавить стіни від "містків холоду"
  • Матеріал ефективно поглинає звук, тим самим є відмінним засобом шумоізоляції;
  • Не деформує конструкцію покрівлі в процесі заливки. На відміну від монтажної піни, яка служить для багатьох аналогом ППУ, за фактом ж не є таким. В процесі заливки не робить істотного тиску на конструкцію і застосовується навіть для заливки порожнечі за гіпсокартоном.
макет крыши

Під час заливки ППУ, як і в разі напилення, використовується двокомпонентна суміш. З'єднуючись, компоненти вступають в хімічну реакцію, при якій виділяється велика кількість газу, що призводить до утворення піни з дрібними комірками.

Залежно від конструкції стін і необхідних характеристик по теплоізоляції для заливки в стіни застосовується ППУ двох щільності, а саме:

  • Закритопориста піна, щільністю 40 кг / куб.м
  • Відкритопориста піна, щільністю 15 кг / куб.м
пенополиуретан

Основні технічні характеристики ППУ

параметри ППУ

2 способи утеплити покрівлю будівлі зсередини:

1. Напилення пінополіуретану.

Напыление ППУ

Цей спосіб дозволяє обробляти поверхню будь-якого типу і конструкції, в незалежності від її складності. В даному випадку не потрібні ніякі кріплення для створення порожнин, адже ППУ має відмінні адгезійні властивості і відмінно «прилипає» до будь-яких будівельних матеріалів.

Після застигання пінополіуретану, в незалежності від способу нанесення, поверхня, яку утеплюють, знаходить відмінні тепло- і звукоізоляційні характеристики, які залишаться незмінними протягом довгих років.

2. Заливка пінополіуретану.

Заливка ППу
Заливка ППУ

Даний метод в основному застосовується для теплоізоляції житлових мансард. Заповнення підпокрівельного простору (між основною конструкцією і облицювальним матеріалом) відбувається через спеціально просвердлені отвори, в які вставляється шланг і подається рідкий ППУ. Для цього в основному використовується матеріал з щільністю 8-14 кг / м3 З відкритопористою структорою.

Детальніше про послугу "ін'єкція утеплювача в покрівлю"

Бажаєте провести утеплення пінополіуретаном покрівлі зсередини? Компанія «Інстрой» на професійному рівні виконає будь-які теплоізоляційні роботи із застосуванням високоякісного ППУ.

[

Ціни на утеплення пінополіуретаном:

Приклади наших робіт

Якщо у Вас виникнуть питання по теплоізоляції, з радістю допоможемо Вам.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!