Вибір виду пінополіуретану для утеплення будинку | Инстрой

Пінополіуретан-відкрита або закрита комірка

8

Січень

Пінополіуретан-відкрита або закрита комірка

Пінополіуретан-відкрита або закрита комірка

Пінополіуретан (ППУ)

- матеріал, який має вельми широкий спектр застосування. Він знайшов практичне застосування в різних виробничих, будівельних, побутових та інших сферах.

М'яке покриття в диванах і теплоізоляція космічного корабля, сидіння і бампер в автомобілі, теплоізоляція трубопроводів, матеріали для декорування приміщень, матраци, подушки, губки для миття і пилові фільтри, матеріал для фарбувальних валиків і амортизує упаковка - ці, і багато інших речей зроблені з пінополіуретану.

Широко відомі, як промислові багатокомпонентні системи, так і побутова "монтажна піна". У будівництві матеріал застосовують як теплоізоляційний і шумоизоляционного матеріалу. Жорсткий ППУ, щільністю від 40 кг / м³, не пропускає вологу і може бути використаний в якості прекрасної гідроізоляції.

Матеріал стійкий до впливу всіх органічних розчинників, застиглу піну можна видалити тільки механічним шляхом. Руйнується при дії ультрафіолетових променів, тому вимагає захисту від сонячного світла.

Залежно від виду вихідної сировини розрізняють два різних за структурою виду пінополіуретану - легкий откритоячеястий, щільністю від 5 до 25 кг / м³ і жорсткий закрикомірковий, щільністю від 30 до 300 кг / м³.

Жорсткий закрикомірковий ППУ

Жорсткий закрикомірковий ППУ представляє собою міцний легкий утеплювач з низькою теплопровідністю і малою паропроникністю. Така структура перешкоджає проходженню через матеріал води, вологи, пара і повітря.

пенополиуретан

Матеріал схожий на міцну жорстку губку з безліччю закритих бульбашок, ізольованих один від одного. Процес утворення пінополіуретану відбувається при реакції двох рідких компонентів - Ізоціонат і полиола, - в результаті якої утворюються ізольовані один від одного бульбашки-осередки. 85-90% матеріалу складають бульбашки і тільки 15% тверда речовина. Щільність жорсткого закритоячеястого варіюється в межах 25-300 кг / м3.

Утепление чердака

При виборі жорсткого пінополіуретану із закритою коміркою в якості теплоізоляційного покриття, враховують його міцні, жорсткі, легкі стійкі до агресивних середовищ властивості. При необхідності пароізоляції утеплюваної поверхні жорсткий ППУ виступає в ролі «фаворита».

Легкий отрітокомірковий ППУ

Цей матеріал, як випливає з назви, має «підірваний» бульбашка-осередок, який наповнений повітрям. Він швидко піниться, збільшуючись в обсязі в 100 разів. Завдяки відкритому осередку пінополіуретан набуває паропроникні (дихаючі) і відмінні звукоізоляційні властивості. Такий утеплювач має легкість і еластичність. Щільність його коливається від 5 до 25 кг / м3.

За рахунок меншої витрати матеріалу, в порівнянні з жорстким ППУ, збільшується вихід готового утеплювача, тим самим приємно здешевлення роботи з утеплення. Не дивлячись на те що, щільність легкого ППУ з відкритою осередком менше жорсткого ППУ, він забезпечує відмінну теплоізоляцію. Його теплотехнічні характеристики практично не поступаються пінополіуретану із закритою коміркою. Так само додатковим плюсом матеріалу, завдяки откритоячеястой структурі, є звукоізоляційні властивості еластичного ППУ. Його паропроницаемая здатність не замінна для утеплення каркасних і дерев'яних будинків. Це ж властивість з успіхом дозволяє застосовувати пінополіуретан для утеплення повітряного прошарку цегляного будинку.

Легкий ППУ

Легкий ППУ не рекомендується напилювати зовні будівлі, тому що маючи легку еластичну губчасту структуру утеплювач не зможе протистояти прямому контакту з водою. При намоканні матеріал значно погіршить свої теплоізоляційні властивості.

ППри підборі методу і виду утеплювача для тієї або іншої конструкції, необхідно правильно підібрати матеріал, з огляду на все властивості відкрито- і закритокоміркового пенополиуретанов.

ЛН ППУ

Порівняльні характеристики пінополіуретану:

параметри ППУ

Застосування того чи іншого виду пінополіуретану залежить від конкретних технічних завдань, стосовно кожної окремої конструкції. На вибір матеріалу впливає тип цієї конструкції, матеріал з якого вона споруджена, її геометрія, призначення ізоляції (тепло-, звуко- або гідроізоляція), вплив зовнішніх атмосферних чинників, наявність агресивного середовища тощо.

Ціни на утеплення пінополіуретаном:

Приклади наших робіт

Дізнайтеся відповідь на це та інші питання по теплоізоляції на нашому сайті.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!