Особливості негорючого утеплювача - пінополіуретану | Инстрой

Негорючий пінополіуретан. Міф чи реальність?

7

Лютий

Негорючий пінополіуретан. Міф чи реальність?

Негорючий пінополіуретан. Міф чи реальність?

Вибираючи теплоізоляційний матеріал, важливо, щоб всі його характеристики були на високому рівні. Адже від цього безпосередньо залежить не тільки економія енергоресурсів, а й комфортна атмосфера в доме.Важним фактором при виборі утеплювача виступає горючість, і будь-яка будівля має відповідати нормам пожежної безпеки. В якості універсального утеплювача може використовуватися негорюча піна - пінополіуретан нового покоління.

Особливості негорючого пінополіуретану

Пенополиуретан на сегодняшний день считается самым эффективным среди утеплителей. Для потребителей важным параметром остается показатель его горючести.

Пінополіуретанових системи різних виробників мають групу горючості Г2 (тривалість самостійного горіння 30 секунд) або Г3 (тривалість самостійного горіння 300 секунд). По протипожежних нормах - це среднегорючій самозатухаючий матеріал. Якщо поруч з ним немає вогнища займання, то він швидко згасає.

При утепленні стін в повітряний прошарок такий показник прийнятний, адже матеріал знаходиться всередині цегляної стіни. В дану конструкцію стіни вогонь може потрапити з дуже малою ймовірністю. Тому помилково вважати такий утеплювач як додаткове джерело займання.

При утепленні даху після нанесення пінополіуретан бажано накрити негорючими матеріалами, наприклад гіпсокартоном.

Зовсім недавно виробники сировини випустили на ринок системи з групою горючості Г1 - слабогорючий самозатухаючий матеріал (тривалість самостійного горіння 0 секунд) .Ця новина однозначно додасть популярності матеріалу.

Переваги негорючого ППУ

Пінополіуретан напилюється в кілька шарів і утворює собою герметичний безшовний шар. Пінополіуретан вибирають в якості утеплювача і за його інші достоїнства:

  • монтаж ППУ простий і не вимагає використання додаткових кріпильних елементів, його виробляють в найкоротші терміни;
  • він володіє відмінними паро-, тепло - і гидроїзолірующимі властивостями;
  • невелика вага, при його використанні несучі конструкції не будуть перевантажені, це особливо важливо, якщо планується утеплити дах негорючим утеплювачем;
  • ефективність ППУ не піддається сумніву, якщо наносити його згідно з технологією і з урахуванням будівельних вимог, то він може прослужити півстоліття без втрати своїх первісних характеристик;
  • матеріал повністю заповнює собою всі щілини і тріщини, запобігаючи містки холоду;
  • безпека - ППУ не виділяє шкідливих речовин, не представляє інтересу для шкідливих мікроорганізмів, в ньому немає усадки;
  • універсальність - негорючий пінополіуретан може використовуватися для будь-яких поверхонь, у нього відмінна адгезія з різними матеріалами;
  • можливість нанесення ППУ на поверхні будь-якої конфігурації.

Негорючий пінополіуретан відвойовує лідируючу позицію у інших використовуваних утеплювачів, він дійсно перевершує їх за своїми характеристиками. Щоб ефективно утеплити свій будинок необхідно довірити такі робіт професіоналам, тільки вони зможуть якісно виконати роботи і дати гарантії.

Якщо у Вас виникнуть питання по теплоізоляції, з радістю допоможемо Вам.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!