Напилення ППУ на стіни У Києві instroi.com.ua | Инстрой

Утеплення стін напилюваним пінополіуретаном

На сьогоднішній день одним з найбільш ефективних і економічно вигідних теплоізоляційних матеріалів є пінополіуретан.

Пінополіуретан - це легкий і міцний матеріал з відмінними теплоізоляційними властивостями. Він являє собою ячеистую пінисту масу, в якій переважає газоподібна речовина (від 85% до 90%) з дуже низькою теплопровідністю. А самі осередки складаються з поліуретану. Саме така структура робить ППУ одним з кращих матеріалів для утеплення стін зсередини і зовні будівлі.

пенополиуретан

Чим краще утеплити будинок зсередини? Наша відповідь - пінополіуретаном! Адже цей матеріал не тільки чудово утримує тепло, а й практично не пропускає вологу і пар. Йому нестрашні ні корозія, ні різні агресивні хімічні речовини. А його легка вага і міцність уберігають тонку конструкцію від деформацій.

Інноваційний ППУ можна наносити двома способами - заливка в порожнину і напилення на поверхню. Він з легкістю покриває конструкції будь-якої складності і форм, утворюючи при цьому суцільний шар якісної ізоляції з високим рівнем вологостійкості і захисту від корозії.

Основні технічні характеристики ППУ

параметри ППУ

На сьогоднішній день різні види пінополіуретану користуються величезним попитом, адже вони чудово справляється з поставленими завданнями і досить довговічні. Даний матеріал широко використовується в різних областях будівельної індустрії (від житлових будинків до промислових споруд і установок). Його можна застосовувати не тільки на стадії будівництва будівлі, а й під час капітального ремонту. Ми пропонуємо вам утеплення стін ППУ методом напилення як всередині, так і зовні будівлі. Завдяки тому, що матеріал виготовляється прямо на об'єкті, всі роботи по ізоляції відбуваються досить швидко.

Для того щоб отримати якісний пінополіуретан ми використовуємо унікальне обладнання, в якому відбувається хімічна реакція синтезу полімеру і його спінювання. Після чого отримане речовина подається під високим тиском по шлангу і розпорошується. За рахунок своєї чудової адгезії ППУ «прилипає» до практично будь-яких поверхонь.

Утепление пенополиуретаном, пошаговый процесс:

 • 1. Перед тим як почати роботу по теплоізоляції стін необхідно підготувати поверхню. Очистити її від всіх елементів, що відшаровуються, старого покриття, бруду, іржі і т.п. Всі дефекти повинні бути ретельно зачищені і видалені.
 • 2. После всех подготовительных работ бригада приступает к производству материала. Жидкие реагенты помещаются в установку, где они смешиваются и вспениваются. Температура реакционной смеси 20-25 °С.
 • 3. Далее полученный теплоизоляционный материал распыляется на подготовленную стену. Этот процесс происходит с помощью распылительного пистолета, через который ППУ подается под высоким давлением.
 • 4. Рекомендоване відстань між пістолетом і субстратом 0,2-0,4 метра. При цьому тиск повітря повинно бути в межах 3-4 МПа.
 • 5. Матеріал наноситься шарами під кутом від 0 до 70 градусів. За один підхід товщина покриття пінополіуретану не повинна бути більше 5-10 міліметрів.
 • 6. Процес розпилення триває до тих пір, поки не буде досягнута оптимальна товщина шару. Для хорошої теплоізоляції досить 25 міліметрів матеріалу.
 • 7. Швидкість затвердіння ППУ становить приблизно 30-40 секунд.
 • 8. Після повного висихання матеріалу можна приступати до інших оздоблювальних робіт.
утепление стен

Теплоізоляція за допомогою напилення пінополіуретану зсередини приміщення може проводитися і в зимовий період (температурний режим навколишнього середовища при роботі ППУ повинен бути від +15 градусів). Якщо ізоляція стін відбувається зовні, слід додатково зазначити деякі нюанси. При випаданні опадів (дощ / сніг) безпосередньо на піну, час висихання може затягнутися, оскільки цей ізоляційний матеріал практично не нагрівається на сонці.

Компанія «Інстрой» пропонує вам свої послуги з теплоізоляції стін ППУ - кращий варіант для утеплення будинку або квартири. Наш професіоналізм і унікальні властивості пінополіуретану дозволяють гарантувати нашим клієнтам 100% результат!

Неперевершені характеристики матеріалу ППУ:

 • має найменший показник теплопровідності;
 • відмінна адгезія дозволяє наносити його на будь-які поверхні;
 • не вбирає вологу і не пропускає пар;
 • перешкоджає утворенню грибка і цвілі;
 • при утепленні не потрібно використовувати додаткові кріплення;
 • після затвердіння утворюється безшовний шар без «містків холоду» і стиків;
 • невелика вага, міцність і надійність;
 • довгий експлуатаційний період.

Товщина утеплення пінополіуретаном, в порівнянні з іншими утеплювачами:

утеплители сравнение

Ціни на утеплення:

Приклади наших робіт

Якщо у Вас виникнуть питання по теплоізоляції, з радістю допоможемо Вам.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!