Утеплити дах будинку заливальним піноізолом | Инстрой

Утеплення даху піноізолом

Як мінімізувати втрати тепла і забезпечити комфортний мікроклімат мансарди і всього будинку? Адже неправильно або недостатньо утеплений дах не дає герметичності конструкції і є головним джерелом:

  • появи підвищеної вологості
  • конденсату на стиках стін
  • підвищених витрат грошових коштів
  • холоду або спеки всередині горищного приміщення

Схема утеплення двосхилих кріш:

Рекомендуємо вам вибрати як утеплювач для покрівлі піноизол. Даний матеріал є чудовим теплоізоляційним матеріалом, плюс до всього має звукоізоляційні властивості. Завдяки цьому він забезпечить вам не тільки тепло і комфортний мікроклімат в будинку, але і не пропустить різні шуми з вулиці. Крім цього рідкий пінопласт повністю нешкідливий для здоров'я домочадців і відповідає всім вимогам по пожежної безпеки.

макет крыши

Як відбувається утеплення даху (покрівлі) піноізолом?

Цей процес відбувається в кілька етапів і вимагає деякої підготовки. Адже для того щоб отримати очікуваний ефект і почати отримувати вигоду від економії, необхідно правильно і якісно виконати теплоізоляцію. Тому краще доручити цю справу нашим професіоналам, що мають великий досвід в цій справі.

Основні три стадії утеплення даху піноізолом на стадії будівництва:

  • 1. Підготовка. Перед заливанням рідкого пінопласту необхідно зробити так званий «кишеньку» між кроквами за допомогою паробарьера. Натягнуте полотно пристрілюють будівельним степлером або іншим зручним способом до кроквяних балок.
  • 2. Заливка піноізолу. У утворили порожнини між кроквами і паробарьером заливається рідкий пінопласт. Для цього в паробарьера робляться надрізи для заливки матеріалу. Для запобігання провисання конструкції можна додатково підперти плівку за допомогою поліпропіленової стрічки або дерев'яних рейок.
  • 3. Завершення робіт. Після висихання поверхня при бажанні можна обшити гіпсокартоном або інший облицюванням.
утепление крыши пеноизолом

Якщо ж кроквяна система вже обшита гіпсокартоном або іншим матеріалом, то в цьому випадку можна залити піноізол під облицювання. Піноізол в такому випадку є самим ефективним утеплювачем - легкий піноізол не ускладнює конструкцію даху. Піноізол не розширювати, він не зашкодить гіпсокартон, при цьому утворює монолітний шар ефективного утеплювача.

Основні три стадії утеплення даху піноізолом, яка обшита облицювальним матеріалом:

  • 1. Підготовка. У облицювальній матеріалі просверливаются отвори для заливки піноізолу. В кількості один отвір на квадратний метр.
  • 2. Заливка піноізолу. У утворили отвори заливається утеплювач піноізол.
  • 3. Завершення робіт. Після висихання отвори шпаклюються, і поверхню покривають декоративному шаром.
заливка пеноизола

Така технологія дозволяє не тільки швидко утеплити приміщення, але і заповнити рідким пінопластом все важкодоступні місця і щілини, які недоступні для інших теплоізоляційних матеріалів. А після повного висихання піноізол перетворюється в монолітний шар чудового утеплювача.

Можна таким способом «доутепліть» дах або мансарду, якщо утеплювача, який був покладений спочатку, виявилося замало. Піноізол притисне старий утеплювач і заповнить всі щілини і простір, що залишився між дахом і облицюванням.

Приклади наших робіт

Дізнайтеся відповідь на це та інші питання по теплоізоляції на нашому сайті.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!