Утеплення підвалу пінополіуретаном | Инстрой

Утеплення підвалу пінополіуретаном

Підвальне приміщення це не тільки додаткові квадратні метри площі, а й джерело втрати тепла в будинку. Через нього підлога житла може бути постійно холодною. Щоб поліпшити ситуацію і скоротити тепловтрати, найкраще утеплити підвал пінополіуретаном. Сучасний матеріал дозволяє створити герметичний захисний шар, наноситься швидко і не потребує проведення додаткових монтажних робіт.

подвал

Особливості застосування ППУ

Піноподібний утеплювач можна використовувати для утеплення всього підвалу або тільки статі будинку з боку підвального приміщення. Фахівці, виїжджаючи на об'єкт, проведуть не тільки утеплювальні роботи, а й попередньо підберуть марку ППУ і товщину напилення, відповідно до завдань клієнта.

Детальніше про особливості пінополіуретану:

 • висока стійкість до впливу вологи, що виключає появи на його поверхні цвілі і грибка, які нерідко зустрічаються в підвалах через вогкість;
 • матеріал використовується економно, досить нанести його шаром всього в 5 см і якщо робити утеплення підвалу пінополіуретаном, то це не сильно позначитися на висоті приміщення;
 • застосування ППУ не вимагає підготовчих робіт і створення каркаса, його розпилюють прямо на поверхню, якою б вона не була: дерев’яною, бетонною, залізобетонною, він відмінно схоплюється з будь-якою з них;
 • після використання напилення ППУ на нього можна наносити будь-які оздоблювальні матеріали.

Для утеплення поверхні пінополіуретаном, не потрібно створювати додаткових потужних риштувань і каркасів, які можуть служити «містками холоду». Матеріал являє собою піну, яка створюється прямо перед виконанням робіт в спеціальній установці, а наноситься за допомогою пістолета-пульверизатора, за рахунок чого відбувається заповнення навіть дрібних тріщин в стінах і стелі. Всі невидимі порожнечі заповнюються і утворюється однорідний шар.

Переваги утеплення підвалу ППУ

Варто відзначити, що жорсткий пінополіуретан на відміну від мінераловатних утеплювачів має гідроізоляційні властивості. Це властивість дозволить ППУ довгий час зберігати свої теплотехнічні властивості. Так він захистить підвал від появи конденсату. Іншими сильними сторонами цього матеріалу виступають:

 • має найнижчий коефіцієнт теплопровідності;
 • краще за інших утеплювачів утримує тепло;
 • заповнює собою всі порожнечі і щілини підвалу, утворюючи безшовний герметичний шар;
 • абсолютно безпечний і екологічний;
 • піна легковажна і не впливає на стан фундаменту, так як практично не несе на нього навантаження;
 • ППУ має звукоізоляційні властивості;
 • піна може наноситься на поверхні будь-якої конфігурації, під неї не потрібно вирівнювати стіни і стелі.
параметри ППУ

Утеплення підвалу напиленням ППУ виключить зимові переживання з приводу тяги холоду з підвального приміщення. Експлуатаційні властивості пінополіуретану не залишають сумнівів у правильності вибору, цей матеріал на кілька пунктів перевершує використовувану раніше мінеральну вату і пінополістирол.

Ціни на утеплення пінополіуретаном:

Приклади наших робіт

Якщо у Вас виникнуть питання по теплоізоляції, з радістю допоможемо Вам.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!