Шумоізоляція квартир, будинків в Києві пінополіуретаном | Инстрой

Шумоізоляція приміщень

Шумоізоляція приміщень - комфорт і затишок будинку.

Ваш ранок починається разом з сусідським собакою? Після важкого трудового дня ви «відпочиваєте» під гучні крики сусідів або «миловидні» звуки ремонту? Вам не дає спати постійний рев проїжджаючих машин. Якщо на всі ці питання ви відповіли «Так», то ми знаємо, що може вам допомогти! І це зовсім не купа заспокійливих таблеток ... пропонуємо вам зробити якісну шумоізоляцію квартири.

Перш ніж приступати до звукоізоляції необхідно ретельно оглянути всі стіни, стеля та підлога у вашій квартирі. Адже велика діра, погано закладені стики і шви, наскрізні розетки - це основні «винуватці» проникнення сторонніх звуків в ваше житло. Ну і, звичайно ж, якщо у вас стоять старі вікна і балкон, то їх бажано поміняти на склопакети. Після таких підготовчих робіт можна приступати до процесу убезшумлення стін.

Шумоизоляция ППУ

Звукоізоляція стін

При проведенні робіт по звукоізоляції стін спочатку необхідно побудувати гіпсокартонну конструкцію на віброподвесах, яка створить простір для заповнення звукоізоляційною піною. У комплексі, доповнюючи звукоізолюючі якості один одного, дана конструкція максимально ізолює стіни від повітряного шуму.

Каркасна конструкція для шумоізоляції стін на віброподвесах:

  • Товщина конструкції 75 мм
  • Кількість шарів гіпсокартону - 2 шт.
  • Товщина шумоізоляційного шару - 50 мм.
  • Додаткова звукоізоляція від повітряного шуму Δ Rw - + 17 дБ

Каркасна конструкція для шумоізоляції стін на віброподвесах:

  • Товщина конструкції 105 мм
  • Кількість шарів гіпсокартону - 2 шт
  • Товщина шумоізоляційного шару - 70 мм
  • Додаткова звукоізоляція від повітряного шуму Δ Rw - + 19 дБ

Пінополіуретан - відмінний матеріал для шумоізоляції як цегляних, бетонних стін, так і для гіпсокартонних перегородок. Головною його перевагою є те, що він заливається / напилюється за допомогою спеціальної установки, при цьому створює монолітний шар без стиків. Досить товщини в 50 мм для забезпечення гарної звукоізоляції від сусідів, а це важливо для збереження житлової площі. Матеріал має чудову адгезію і може наноситися на будь-яку поверхню.

При застосуванні заливного пінополіуретану в шумоізоляційному пірозі досягається кращий ефект в порівнянні з волокнистими матеріалами. Це досягається тим, що каркасна конструкція повністю заповнюється матеріалом і не залишає акустичних мостів, що пропускають звукові хвилі.

Всі роботи виконуються досить швидко: робиться каркас з профілів, які обшиваються гіпсокартоном. Ізоляційний матеріал заливається в порожнечі, що утворилися або напилюється на стіни в міжпрофільний простір.

Шумоізоляція стелі під гіпсокартон

Шумоізолююча стеля не повинна мати ніяких щілин. Тому для досягнення такого результату ми рекомендуємо застосовувати ППУ, адже саме він здатний створити безшовний шар ізоляції. Даний матеріал «приклеюється» до стелі, при цьому заповнює всі щілини і тріщини.

Процедура шумоізоляції стелі дуже схожа з обробкою стін. Для цього також знадобляться профіль і гіпсокартон, за допомогою яких створюється простір для заповнення матеріалом.

Каркасна конструкція для шумоізоляції стелі на віброподвесах:

  • Товщина конструкції 105 мм
  • Кількість шарів гіпсокартону - 2 шт
  • Товщина шумоізоляційного шару- 70 мм
  • Додаткова звукоізоляція від повітряного шуму Δ Rw - + 19 дБ

Шумоізоляція підлоги

Головне правило при ізоляції підлоги - зробити його «плаваючим». Це означає що всі його елементи (стяжка, армування, підлогове покриття і т.п.) не повинні контактувати безпосередньо зі стінами і перекриттям. Тому на плиту перекриття напилюється пінополіуретан товщиною 20-30 мм, зверху на шар ППУ заливається стяжка з армуючої сіткою. По периметру кімнати рекомендується прокласти еластичну стрічку для ізолювання шару стяжки від стін.

Шумоізоляція дерев'яного перекриття

ППУ дозволяє здійснити звукоізоляцію без демонтажу дерев'яної підлоги. Матеріал подається через невеликі отвори в підлозі і заливається в простір між лагами по всьому периметру кімнати.

Ефективна шумоізоляція: який матеріал вибрати?

На сучасному ринку України представлені різні матеріали, призначені для ізолювання житлових приміщень від сторонніх шумів. Вони відрізняються не тільки характеристиками, але і методом використання. Ми хочемо запропонувати вам один з найефективніших і швидких способів як збільшити звукоізоляцію в квартирі і в будь-якому іншому приміщенні - заповнення пустот між поверхнею і гіпсокартоном пінополіуретаном. Цей матеріал має відмінні характеристики і ідеально підходить не тільки для утеплення, а й для шумоізоляції.

Слід додатково зазначити те, що зробити шумоізоляцію приміщення під гіпсокартон пінополіуретаном можна і в зимовий період (температурний режим навколишнього середовища при роботі ППУ повинен бути від +15).

Так які ж матеріали для шумоізоляції квартири краще вибрати? Тут все залежить від ваших уподобань і бюджету, який ви готові виділити для цієї мети. Головне щоб роботи були виконані якісно і правильно. А це ми вам можемо гарантувати!

Хочете створити вдома «тиху гавань»? Тоді слід замовити шумоізоляцію квартири! Наша компанія «Інстрой» має багаторічний досвід роботи з такими ізоляційними матеріалами як піноізол і пінополіуретан. Кваліфіковані працівники зроблять все швидко, і ви зможете насолоджуватися тишею!

Ціни на утеплення пінополіуретаном:

Приклади наших робіт

Якщо у Вас виникнуть питання по теплоізоляції, з радістю допоможемо Вам.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!