Піноізол і пінополіуретан для звукоізоляції | Инстрой

Шумоізоляція стін, стелі заливальним і напилюваним пінополіуретаном

1

Грудень

Шумоізоляція стін, стелі заливальним і напилюваним пінополіуретаном

Прекрасніше музики - лише тиша, адже вона - теж звук.

Без тиші немає гармонії, розуміння краси і великих звершень.

(Акіра Ямаока)

Шикарні інтер'єри, гарні меблі, дорога апаратура ... - візуальний комфорт, який легко зруйнувати агресивними сторонніми звуками. Для ідеальної гармонії - візуальної і душевної, в квартирі потрібна атмосфера релаксу і незалежності, де передбачено все: відпочинок, спокій і розслаблення, відсутність подразників ззовні і повна свобода дій. Без комплексної звукоізоляції квартири ми страждаємо від зовнішнього шуму і обмежуємо себе в задоволеннях. І правда, навіщо себе обмежувати рамками правил: слухати музику тихо, коли хочеться голосно, проводити нічний застілля, спілкуючись пошепки, щоб не розбудити сусідів ...

У стародавніх архітектурних будівлях товщина кам'яних стін досягала декількох метрів, тому про додаткової звукоізоляції приміщень ніхто не замислювався - вона була природною і бездоганною. Сучасне житло, зокрема - багатоквартирне, будується з тонких несучих перегородок і капітальних стін, які не здатні на 100% захистити нас від мирської суєти. Крім того, між квартирами в новобудовах нерідко роблять подвійні перегородки з піноблоків з порожнечею між стінами, конструктивно знижуючи рівень звукоізоляції.

Джерела шуму і його природа

Дискомфорт викликає будь гучний шум, проте «знаючи ворога в обличчя», з ним можна спробувати «домовитися». З наукової точки зору, прийнято розділяти звукові подразники на 2 основні категорії.

1) Повітряний шум - гул машин, голосна розмова, гавкіт собак ... Звукові хвилі, поширюючись по повітрю, проникають в приміщення крізь слабкі місця огороджувальних конструкцій: тонкі стіни, негерметичні вікна і двері, наскрізні розетки, місця входів / виходів опалювальних і водопровідних труб ...

2) Ударний шум - тупіт сусідів зверху, перестановка меблів, робота перфоратора, дриля або відбійного молотка є причиною сильних вібрацій. Ударна хвиля поширюється в площині конструкцій і викликає вже не шум, а справжній гуркіт.

Коливання стін через недостатнє ущільнення їх стиків і швів викликає робота периферійних пристроїв - ліфтів, систем вентиляції і кондиціонування, насосів. Такі вібрації носять структурний характер, і легко усуваються в результаті звукоізоляції всіх поверхонь квартири. Резонно виникає два гострих питання: «Як і чим забезпечити захист житла від перерахованих видів шуму?»

Акустичні матеріали - формула якості

Повна шумоізоляція в квартирі не означає створення в ній «гробової тиші», головне - знизити децибели оточуючих звуків, що проникають в приміщення, до мінімальних параметрів, на які ми реагуємо слабо, або практично не звертаємо уваги.

Комфортний для сприйняття рівень шуму можна досягти, якщо домогтися індексу звукоізоляції стін і перекриттів 54 дБ. Чому не менше? Наприклад, звичайна бесіда в сусідній квартирі становить по силі 45 дБ, гучний крик або плач маляти - 70 дБ і більше. Це вже дискомфорт. Щоб його прибрати, знадобиться подвійний комплекс заходів, який включає:

 • потовщення огороджувальних конструкцій;
 • звукоізоляційний матеріал для перегородок і стін.

Перешкода більшої масивності відображає звук краще, а шумоізолятор ефективно поглинає його залишки і зменшує силу впливу. Як показує практика, додатковим потовщенням стін можна домогтися прийнятної тиші: 10-15 дБ - максимум, що ви виграєте. Однак якщо купити звукоізоляційний матеріал для перегородок з індексом захисту від шуму в межах 15-20 дБ, і помістити його під гіпсокартон, шумоізоляція кімнати істотно зросте.

Який він - ефективний звукоизолятор?

Безумовно, кращий спосіб повної шумоізоляції житла - створити «квартиру в квартирі», уклавши всі поверхні приміщення в своєрідний кокон з каркасної системи перегородок, заповнених таким шумопоглиначів, який:

 • володіє відкритою, ячеисто-пористою структурою, де звук долає безліч перешкод і втрачає свою силу;
 • легкий - не навантажує конструкцію, але зливається з нею в одне ціле;
 • тонкий - щадить дорогоцінну житлову площу вашої квартири;
 • пожежобезпечний - не горить, здатний до самозагасання;
 • екологічний - не токсичний, нешкідливий для здоров'я;
 • байдужий до цвілі, грибків і мікроорганізмів;
 • паропроницаемий - дозволяє стінам «дихати»;
 • довговічний - встановив і забув.
Шумоизоляция ППУ

До сучасних матеріалів, які відповідають перерахованим вимогам, а також - єдиними на ринку, що дозволяють створити безшовний звукоізоляційний шар, відносяться напилюваний і заливний шумоізолятор - легкий пінополіуретан з відкритою осередком. Він наглухо перекриває будь-які рухи звукових хвиль з боку основних стін приміщень. Крім того, у пінополіуретану бездоганна адгезія до будь-якої будівельної поверхні - механічні кріплення йому не потрібні.

Варто відзначити, що звукоізоляція гіпсокартонних перегородок жорстким ППУ із закритою коміркою (з бульбашками повітря всередині) не проводиться, так як він це матеріал, який володіє малим коефіцієнтом звукопоглинання. Для того, щоб матеріал добре поглинав звукові хвилі необхідно, щоб він був пористим або волокнистим.

Ідеально для поглинання звоковой знергіі підходить легкий пінополіуретан щільністю 9-12 кг / м³ з відкритою комірчастою структурою: він пористий, що продувається, розширюється з відстрочкою старту, встигаючи заповнити весь повітряний проміжок між облицовками каркаса. До того ж - він дешевше, ніж його «жорсткий» родич.

Шумоизоляция ППУ

Напилювані і заливальні звукоізолятори - найкраща на сьогодні шумоізоляція для стін. Матеріал забезпечить гідний рівень тиші в квартирі, якщо звукоізоляція стелі і перегородок виконана в дуеті з грамотно побудованою каркасної системою з ГКЛ, вигідно доповнює масивність огорож.

Звукоізоляційні облицювання з гіпсокартону - основні нюанси

Каркасна технологія шумоізоляції не терпить помилок: її порушення може не ізолювати шум, а навпаки - посилити його. Звукоізоляція стін з гіпсокартону, як і шумоізоляція стелі в квартирі виконується за схожим принципом, дотримуючись загальні правила:

 • металеві профілі кріпляться до стіни / стелі за допомогою виброизолирующих кріплень, які виключають передачу звуку від будівельної поверхні на гіпсокартонні перегородки;
 • для акустичної розв'язки, в місцях примикань каркасних елементів з бічними поверхнями стін використовувати звукоізоляційні стрічку;
 • між облицюванням і основною поверхнею витримувати максимально можливу відстань;
 • будувати подвійні перегородки з гіпсокартону з максимально допустимою товщиною конструкції;
 • використовувати пружні прокладки між каркасом і облицюванням.

Шумоізоляція стін в квартирі підвищиться, якщо обшивку з гіпсокартону змонтувати на незалежних подвійних каркасах з великою відстанню між стійками каркаса. При цьому, загальна товщина звукоізоляційній конструкції не перевищує 8 см, а шумопоглинаючими шару - 5 см.

Ви можете варіювати кількість облицювань подвійний каркасної перегородки, зробивши обшивку з 2-х або 3-х листів гіпсокартону. Чим їх більше, тим краще звукоізоляція кімнати, на яку також позитивно впливає різна товщина і жорсткість обшивального матеріалу. В цілому, звукоізоляція стін в квартирі залежить від багатошаровості захисної поверхні, її товщини (ширини повітряного простору між облицюванням), а також - від якості шумопоглиначів всередині каркасної перегородки.

Шумоизоляция ППУ

Звукоізоляція підлоги вельми ефективна, якщо він «плаваючий»: його стяжка або підлогове покриття не повинні контактувати з бічними стінами. Пружні прокладки по периметру підлоги успішно вирішують цю задачу. При цьому рідкий ізолятор заливається в простір між лагами, або під бетонну стяжку при влаштуванні «негучний» бетонної підлоги.

Заливка ізолятора - практична сторона

Безумовно, шумоізоляція квартири легким ППУ буде ідеальна при капремонті житла, коли «з нуля» можна побудувати технічно правильну гипсокартоновиє конструкцію. Також можлива шумоізоляція готових стін з гіпсокартону, або підвісної стелі, якщо ремонт вже зроблений, але потрібно підвищити рівень акустичної ізоляції.

В обох випадках, звукоізоляція гіпсокартону виконується крізь просвердлюються в ньому отвори (для ППУ - ⌀8 мм), в які заливається шумоізоляційний матеріал. У новобудовах, де міжквартирні стіни - подвійний ряд піноблоків з повітряним проміжком, матеріал «задувається» в будівельні порожнечі, і збільшує індекс звукоізоляції до прийнятних значень.

Шумоізоляція всередині квартири на основі рідких матеріалів проводиться і взимку: неважливо, який холод на вулиці, головне 15 ° C і вище в приміщеннях. Роботи виконуються з використанням професійного американського обладнання «Graco», з яким справа йде на лад швидко, точно і акуратно.

Ціни на наші послуги:

Приклади наших робіт

Дізнайтеся відповідь на це та інші питання по теплоізоляції на нашому сайті.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!