Послуги від компанії Інстрой. Утеплення будинків і будівель | Инстрой

Послуги компанії “Інстрой”

9

Січень

Послуги компанії “Інстрой”

Компанія Інстрой займається утепленням об'єктів різних розмірів і складності. Інстрой спеціалізується на ефективних сучасних теплоізоляційних і гідроізоляційних матеріалах, які можуть забезпечити максимальні умови комфортного проживання.

Пінополіуретан - універсальний утеплювач, його можна використовувати при теплоізоляції і зсередини, і зовні будівлі.

Напилювання Полісечовини - це універсальний і ефективний метод для надійного захисту поверхонь від води, корозії і механічного впливу.

Заливка в стіни пінополіуретану (ППУ)

При заливці використовується двокомпонентна поліуретанова система, яка з'єднується на спеціальному обладнанні. При цьому відбувається реакція, що приводить до утворення піни, в комірках якої знаходиться повітря. Для заливки може використовуватися ППУ двох видів:

 • откритопористую;
 • закритопористий.
Пенополиуретан

В перехресті шва цегляної кладки робиться отвір діаметром 8 мм, крізь яке і заливається матеріал. Заповнена щілину закривається пробкою і так відбувається з кожним наступним отвором. Така процедура необхідна, щоб реакція могла завершитися.

заливка стен пеною

Вибираючи заливку ППУ можна користуватися рядом переваг, які є у цього матеріалу в порівнянні з іншими утеплювачами:

 • фасад після його використання не змінює свій вигляд, адже ППУ заливається всередину стін і ніяк не відбивається на них;
 • матеріал має гарну адгезію і додатково скріпить стіни;
 • місця заливки необов'язково закладати або наносити на них фінішне покриття, пінополіуретан цілком захищена від ультрафіолету і зовнішніх впливів всередині стіни. При бажанні замовника отвори можна закрити піщано-цементним розчином;
 • висока швидкість робіт дає можливість обробити відразу великі площі, за один виїзд фахівці можуть утеплити 2-х поверховий будинок;
 • процес заливки контролюється за допомогою мініатюрної камери - ендоскопа;
 • матеріал заповнює собою повністю все порожнечі і відміну поглинає звуки;
 • роботи проводяться високоточним обладнанням.

Заливку ППУ зручно застосовувати для будь-яких порожніх конструкцій, які необхідно утеплити.

Напилення ППУ на покрівлю зсередини

Мансардні поверхи і простір під покрівлею найкраще утеплювати зсередини, щоб уберегти весь будинок від колосальних втрат тепла, адже через дах йде до 40% теплого повітря. З таким матеріалом можна зробити теплоізоляцію будь ламаної покрівлі навіть дуже складної конструкції. Навіть при довгому терміні експлуатації ППУ не втрачає своїх властивостей. На відміну від мінераловатних утеплювачів, пінополіуретан володіє вітрозахисними властивостями і не пропускає конденсат. Тобто не утримує його в себе, як мінеральна вата, яка від проникнення рідини приходить в непридатність.

утепление крыши

Напилення пінополіуретаном може проводитися як в споруджуваних будинках, так і в уже житлових. Під нього не потрібно проводити спеціальні підготовчі робіт.

При відсутності вагомих механічних пошкоджень таке утеплення може прослужити більше півстоліття.

Ін'єкції утеплювача в покрівельний пиріг

Така методика дозволяє зберігати в цілісності мансардний поверх без зайвих витрат на новий ремонт. Ін'єкціями ППУ можна заповнити часто страждають від витоку тепла місця: примикання стін до покрівлі (косі під покрівлю). Вони проводяться під гипсокартоновиє конструкції, заповнюють собою всі порожнечі і щілини. Навіть якщо раніше утеплення було проведено мінватою, то пінополіуретан зможе притиснути її і утворити з нею монолітний шар. В цьому випадку "працюють" обидва утеплювача доповнюючи один одного.

Фахівці компанії використовують цілі набори для проведення робіт і точно дотримуються технології нанесення, в наявності у них:

 • обладнання високого тиску GRACO, американського виробника;
 • ємності з поліуретановими системами;
 • пістолет-розпилювач і насадки до нього;
 • спеціалізована мастило;
 • з'єднувальні шланги з системою терморегуляції;
 • ключі для з'єднання вузлів комплекту.
Инъекция в кровлю ППУ

Матеріал відрізняється невеликою вагою, тобто не ускладнює покрівлю, при цьому прибирає всі «містки холоду». Пінополіуретан демонструє витривалість щодо шкідників, грибка і зовнішніх впливів. Він не піддається гниттю і довговічний. Матеріал відповідає санітарним нормам застосування в житлових приміщеннях.

Хочете швидко і якісно утеплити житло, тоді звертайтеся до професіоналів «Інстрой». Вони підкажуть, яку з наведених методик вибрати для Вашої конструкції.

Ціни на утеплення пінополіуретаном:

Приклади наших робіт

Дізнайтеся відповідь на це та інші питання по теплоізоляції на нашому сайті.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!