Що таке піноизол і які його характеристики | Инстрой

Що таке піноизол і які його характеристики

13

Жовтень

Що таке піноизол і які його характеристики

Сьогодні на будівельному ринку представлений багатий вибір матеріалів для утеплення та звукоізоляції приміщень. Серед них особливу увагу заслуговує піноизол - сучасний і недорогий рідкий утеплювач, що дозволяє економити вам час і гроші, а також - зберегти тепло і тишу у вашому будинку.

Екологічно чистий і безпечний для здоров'я, піноізол не має заборон у використанні. Тому він затребуваний для утеплення підлог, стін, горищ, дахів, стель, мансардних поверхів, різних конструкцій під гіпсокартон будь-яких будівельних об'єктів:

 • приватних житлових і споруджуваних будинків;
 • складських приміщень;
 • промислових і адміністративних будівель;
 • котеджів і дач;
 • ангарів і птахоферм.

Піноізол використовується для утеплення будівель не тільки з цегли, а й дерев'яних, каркасних, обшитих сайдингом будівель і інших конструкцій, фасади яких мають повітряний прошарок. У будинку піноізолом можна утеплити стіни, дах, горище, підлогу, стелю, мансардний поверх, будь-яку конструкцію під гіпсокартон. Він дуже ефективний для якісної теплоізоляції гаражів, збірно-розбірних металевих споруд (ангарів), врятує від шуму і холоду, заповнивши деформаційний швів в житлових багатоквартирних будинках, подарує затишок на вашому балконі, лоджії або мансарді ...

Піна для стін - технологія виробництва і монтажу

Рідкий пінопласт - універсальний тепло- і звукоізоляційний матеріал, виготовлений на основі карбомідних смоли з додаванням кислоти і спеціального пенообразующего речовини. Модифікатори в складі піноізолу (не більше 5% від загальної маси смоли) значно підвищують його фізико-механічні характеристики.

Для приготування піноизола його компоненти рівномірно змішуються в установці, до якої підведений стиснене повітря, вспенівающий пенообразующий складу розчину. Готова піниста маса заливається в щілини і порожнечі будови, щільно заповнюючи всі повітряні зазори. Через 3-10 хв відбувається первинна полімеризація (затвердіння) розчину з досягненням первинної щільності через 3-5 годин. Протягом 3-4 тижнів відбувається заключне затвердіння піноізолу - повне висихання матеріалу і набір максимальної міцності.

[H2] Трохи про обладнання для піноізолу [/ h2]

В арсеналі компанії «Інстрой» - тільки сучасне обладнання для виробництва і монтажу заливного піноізолу. Всі роботи по його приготуванню виконуються безпосередньо на будівельному об'єкті - навіть взимку: обладнання дозволяє проводити запенивание стін в умовах низьких температур (до -10 ° C) без втрати якості утеплення.

Інші ключові особливості:

 • регулювання продуктивності агрегату з налаштуванням бажаної щільності утеплювача;
 • сучасний пеногенератор для рівномірного змішування інгредієнтів розчину;
 • високий радіус дії (до 40м) роботи апарату з можливістю регулювання підйому / спуску заливного утеплювача на висоту до 30 м;
 • електронна система контролю якості виробленого матеріалу;
 • точне регулювання тиску підключення і товщина вихідних рукавів дозволяє, в залежності від обсягу робіт по теплоізоляції, працювати різними діаметрами наконечників від 20мм до 50мм.

Будівництво - головна сфера застосування піноізолу , де він легко обійде будь-яких конкурентів. Важливою перевагою матеріалу є швидкість і гнучкість його монтажу: зводяться будівлі можна утеплювати по поверхах, а побудовані - шляхом закачування рідкого пінопласту в заздалегідь підготовлені порожнини будівельних конструкцій (за гіпсокартон, вагонку, металопрофіль ...). У разі зовнішньої теплоізоляції будівлі з повітряним прошарком, за його фасаду потрібно тільки просвердлити отвори і поступово закачати в них утеплювач.

Невисока ціна рідкого утеплювача і його бездоганні параметри просувають піноізол в розряд лідерів матеріалів для теплоізоляції на будівельному ринку України. Завдяки низькій теплопровідності взимку в вашому домі буде тепло, а влітку - прохолодно.

Порівняльна таблиця теплоізоляційних матеріалів:

порівняння матеріалів

Як видно з таблиці, рідкий пінопласт володіє одним з найнижчих коефіцієнтів теплопровідності. У підсумку - ваші витрати на опалення значно знизяться, а бюджет, витрачений на утеплення стін, окупиться за один зимовий сезон. Для порівняння, утеплення піноізолом товщиною 5 см за параметрами теплопровідності дорівнює плиті пінополістиролу в 7см, або мінвати товщиною в 9см. «Найтепліше» цього матеріалу тільки пінополіуретан, але тут пеноизол може сміливо з ним конкурувати, виграючи в ціні.

Так чому варто купити піноізол

 • Екологічна чистота утеплювача.
 • Відмінна повітропроникність, що дозволяє стінам вільно «дихати» і регулювати вологість, завдяки чому в приміщенні створюється комфортний мікроклімат в будь-який час року.
 • Висока біологічна і хімічна стійкість - не боїться грибка, цвілі, стійкий до органічних розчинників і хімічних речовин.
 • Чи не до смаку гризунам - вони його не чіпають, що дуже важливо для приватних будинків і дач.
 • Абсолютно не горючий і не токсичний.
 • Високий рівень тепло- і шумоізоляції.
 • 50 років експлуатації утеплювача без втрати первинних якостей.

Піноізол - утеплювач 21 століття

Сьогодні заливний утеплювач для стін - вигідна альтернатива традиційним теплоізолятор. Він не тільки дозволяє здешевити і прискорити будівництво, а й істотно скоротити ваші витрати на опалення або охолодження приміщень.

«Інстрой», провідна компанія в сфері послуг по утепленню будівельних об'єктів, має все необхідне для якісного виконання теплоізоляційних робіт: досвід, висококласних фахівців, сертифіковані матеріали і професійне обладнання. Ми точно знаємо, як захистити ваш будинок від стороннього шуму, колючого холоду або літньої спеки.

Ціни на утеплення пінополіуретаном:

Приклади наших робіт

Дізнайтеся відповідь на це та інші питання по теплоізоляції на нашому сайті.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!