Тепловізійне обстеження в Києві від компанії Інстрой | Инстрой

Тепловізійне обстеження

Тепловізійна зйомка будь-яких будівель і об’єктів

Тепловізійне обстеження будинку покаже об'єктивний результат - де відбуваються теплові втрати, а також ступінь їх інтенсивності. Послуга актуальна для житлового та комерційного сектора, але особливо популярна у власників приватних будинків.

Звіт за матеріалами тепловізійної зйомки

Бланк Інстрой звіт з термограммами

Крім електронного звіту Ви отримаєте детальний розбір кожного вузла конструкції будинку, побачите чи є втрати тепла і де вони розташовані. Технічний фахівець розповість і доведе можливість усунення виявлених тепловтрат. Потім він підбере варіанти методик утеплення і, з огляду на конструкцію будинку, порадить, яким матеріалом провести реконструкцію проблемних ділянок.

Дізнайся куди йде тепло!

Сьогодні опалення - дороге задоволення, причому тарифи на енергоносії нескінченно ростуть. Тому будівництво енергоефективних будинків, де ресурси використовуються раціонально та економно - пріоритетний напрямок, який покликаний знизити витрати на обігрів житла.

Якщо будинок вже побудований, то господареві часом важко визначити в якій частині будинку відбуваються витоки тепла. Теплоаудит - кращий метод виявити подібні недоліки в утепленні будинку.

Обігрів є, а тепла немає. Чому?

Утеплення будівлі потребує великих вкладань, і буває - бажаний ефект не досягнуто. Головні причини – незначні, але численні дефекти, що утворюють містки холоду, крізь які відбуваються витоки тепла:

 • -недосконалість конструкції
 • -втрати в приляганнях перекриттів
 • -брак утеплювача, його намокання
 • -недостатня герметичність склопакетів
 • -порушення в монтажі дверних блоків
 • -протікання покрівлі і труб
 • -недоліки інженерних комунікацій
 • -інші дефекти, які виявить тепловізійна зйомка

Попередній теплооаудит будівлі (до проведення утеплення), дозволить провести теплоізоляцію з урахуванням специфіки об'єкта та виявлених проблем. Досягнутий результат енергоефективності можна дізнатися повторним тепловізійним обстеженням об'єкта. Таким чином, ви зможете виключити виток тепла, досягнете максимального рівня теплоізоляції, і зможете по-справжньому економити на опаленні.

Теплоаудит - тепловтрати як на долоні

Тепловізіонная зйомка будівлі - це фото (термограмма) всіх дефектів, що порушують мікроклімат в приміщенні. Крім пошуку основних причин тепловтрат, прилад допоможе:

 • досліджувати ефективність пароізоляції, виявити місця утворення конденсату всередині приміщення;
 • розмістити вузли опалювальної системи в оптимальних точках будівельного об'єкта;
 • дізнатися причину високої вологості, або навпаки - надмірної сухості повітря;
 • перевірити якість монтажу вікон і дверей на герметичність;
 • виявити гризунів і інших шкідників;
 • знайти в стінах приховані мікротріщини ...

Приводом задуматися про послугу тепловізійної зйомки з подальшим утепленням будівлі можуть служити навіть видимі причини - бурульки на даху. Зникаючи крізь щілини, тепле повітря нагріває поверхню покрівлі, внаслідок чого сніг тане і «стікає» вниз у вигляді бурульок. При цьому більшість власників приватних будинків можуть не підозрювати, що саме енергетична неефективність будівлі, закладена під час його проектування і будівництва - джерело величезних платежів за опалення.

Переваги теплоаудіту

 • Економія на опаленні до 45%

Тепловізійне обстеження будівлі, проведене до утеплення або ремонту об'єкта, дозволяє грамотно спланувати всі роботи по теплоізоляції. В цьому випадку, власник будинку завчасно уникає серйозних проблем, пов'язаних з виникненням великих тепловтрат і, як наслідок - великих комунальних платежів через нераціональне використання енергетичних ресурсів.

 • Точність і швидкість

Тепловізор миттєво сканує об'єкт, вимірюючи і показуючи на термограмі перепади температур - на поверхнях, вікнах, перекриттях, покрівлі ... При цьому ніякої тривалої підготовки перед початком процесу обстеження не потрібно. В середньому, на енергетичний аудит 100 м² будинку потрібно 1,5-2 години.

 • Безпека

Тепловізіонная зйомка - це візуальна діагностика, яка не вимагає фізичного контакту приладу з об'єктом: роботи проводяться дистанційно, що гарантує збереження цілісності матеріалів конструкції або обладнання. Більш того, даний метод абсолютно безпечний для здоров'я, на відміну від конкурентних технологій (ультразвук або рентген).

Коротко про правила проведення тепловізійної зйомки

Для термографічного обстеження будівельного об'єкта необхідна різниця температур (між кімнатної і вуличної) не менше 10 ° C. Зима - кращий час року, щоб провести інспекцію термографії. Сильний вітер (більше 8 м / с) і рясні опади також можуть спотворити дані приладу.

Класи енергоефективності будівель (загальні дані)

энергоаудит здания

Ціни на наші послуги:

Приклади наших робіт

Якщо у Вас виникнуть питання по теплоізоляції, з радістю допоможемо Вам.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!

Щорічні акції для клієнтів

Клієнтам, які виконали утеплення стін будинку пінополіуретаном нашою компанією в 2018 р - безкоштовний енергоаудит взимку 2019 г. Ви наочно побачите - рідкий утеплювач 100% захищає житло від холоду і економить гроші за опалення.

Акція триває.

Клієнтам, які виконали утеплення стін будинку пінополіуретаном нашою компанією в 2019 р компанія проводить безкоштовний енергоаудит взимку 2020 р Тепловізійне обстеження покаже - заливний утеплювач 100% захищає житло від холоду і економить гроші за опалення.

Акція 2021 для клієнтів, які утеплітлі стіни в 2020 році. продовжується!