Утеплення промислових будівель - Теплоізоляція пром. будівель | Инстрой

Утеплення промислових будівель і споруд

Всі промислові будівлі, як відомо, піддаються несприятливих погодних умов, влітку це спека і сонце, а взимку – мороз і сніг. Все це негативно позначається на мікрокліматі всередині будівлі і призводить до появи цвілі, грибка і значних витрат на опалення або кондиціонування приміщення. Тому питання про теплоізоляцію промислових будівель вимагає особливого вніманія.В умовах зростання цін на енергоносії теплова ізоляція виробничих будівель, споруд та комунікацій – шлях досягнення якнайшвидшої окупності проектів і зниження вартості кінцевого продукту.

Вибір технології утеплення

Утеплення промислових будівель виконують різними методами і матеріалами – жорсткими плитами, м’якими матами, засипками, заливкою або напиленням. Щоб вибрати оптимальний спосіб, враховують умови:

  • кліматичні;
  • температурний і вологісний режим усередині будівлі;
  • наявність тепловиділень від працюючого обладнання;
  • спосіб утеплення;
  • характеристики утеплювача.

Використання утеплення з плитними утеплювачами по системам “вентильований фасад” або “штукатурна” не завжди бажано, так як вимагає пробивання великої кількості отворів для кріплення плит і каркаса.

Компанія Інстрой виробляє теплову реабілітацію існуючих і споруджуваних будинків, комунікацій і споруд найбільш ефективними на сьогоднішній день утеплювачами пінополіуретаном (ППУ) способами заливки і напилення (набризку).

Особливості утеплення пінополіуретаном

Система утеплення будівель пенообразной утеплювачами має наступні плюси:

  • універсальність – застосовується на будь-яких конструкціях завдяки адгезії матеріалів до цеглини, бетону, металу;
  • збереження міцності стін за рахунок відсутності кріпильних елементів;
  • мінімальне навантаження на стіни і фундаменти, так як пінополіуренани володіють малою питомою вагою при низькій теплопровідності;
  • пожежна безпека – є матеріали, що відносяться до групи горючості Г2, тобто не підтримують горіння;
  • висока паропроникність – стіни “дихають”, це благотворно позначається на мікрокліматі в приміщенні.

Утеплення цегляних будівель, зведених колодцевой кладкою, виконуємо незалежно від сезонної температури повітря, висвердлюючи отвори для заливки утеплювача зсередини. Теплова ізоляція бетонного будівлі так само може здійснюватися як зовні, так і зсередини. Утеплення напиленням і заливкою ППУ можливо використовувати одночасно з сайдингом, в системі вентфасад.

Реконструкція каркасних будинків проводитися з теплової реабілітацією стін и покрівлі. Ми утеплюємо покрівлі промислових будівель напиленням ППУ з подалі гідроізоляцією полісечовіною – способ надійно Збереже тепло и запобіжіть протікання, даємо 10-річну гарантію на віконані роботи.

Компанія Інстрой більше 16 років надає послуги з утеплення конструкцій пінополіуретаном і пензлем. Ми володіємо високо технологічним обладнанням і штатом працівників-професіоналів, працюємо по всій Україні, головний офіс знаходиться в Києві.

Ціни на утеплення пінополіуретаном:

Приклади наших робіт

Дізнайтеся відповідь на це та інші питання по теплоізоляції на нашому сайті.

Пишіть нам, і ми з Вами зв’яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!