Особливості ін'єкцій утеплювача в покрівлю | Инстрой

Ін’єкція утеплювача в покрівлю

10

Квітень

Ін’єкція утеплювача в покрівлю

Ін'єкція утеплювача в покрівлю - єдина методика, яка зберігає цілісність покрівельного пирога і не зачіпає раніше зроблений ремонт.

Утеплення будинку при наших кліматичних умовах - важливе завдання. Нерідко зустрічаються випадки, коли за фактом шар утеплення не був виконаний, або будівельниками були пропущені деякі місця, де він повинен бути. Особливо «страждають» місця примикання стін до покрівлі. Так само нерідкі випадки, коли в якості утеплювача покладена неякісна мінеральна вата, яка через пару років після укладання втрачає свої теплотехнічні властивості.

Власники житла бажають жити в комфортних умовах, але не поспішають виконувати утеплення, так як переживають за цілісність всієї будівельної конструкції. В результаті велика частина тепла в зимовий час йде через дах або мансарду, мешканці переплачують за опалення, а живуть в умовах холоду і вогкості.

Для них відмінним рішенням стане варіант ін'єкції утеплювача в покрівлю. Сучасна технологія дозволяє створювати утеплення без порушення раніше зробленого ремонту, її можна застосовувати під гіпсокартонну конструкцію мансардного поверху.

Як правильно утеплити дах, якщо ремонт вже зроблений?

Спочатку потрібно вибрати відповідний для конкретного випадку заливний утеплювач, а він буває двох видів:

  • пінополіуретан;
  • піноізол.
Инъекция в кровлю ППУ

Обидва матеріали схожі за своїми властивостями, але при роботі з ними є деякі відмінності. Використовується різне спеціальне обладнання, застосовується різна сировина. Пропонуємо довіритися нашим фахівцям, і вони допоможуть Вам правильно визначитися, як утеплити дах і стіни цими матеріалами.

Для виробництва пінополіуретану використовується обладнання високого тиску. Пінополіуретан є з'єднанням двох компонентів в рідкому вигляді, які при з'єднанні один з одним утворюють піну. Ось її то і використовують для заповнення пустот між стінами і обробкою, або ж стиків в покрівлі. Вирішуючи, чим утеплити стелю мансардного поверху, варто знати, що цей матеріал коштує дорожче своїх аналогів, для його спінювання застосовують сировину європейського виробництва.

Ін'єкція пінополіуретану проводиться під гіпсокартон, матеріал заповнює собою всі щілини і порожнечі, запобігаючи утворенню мостів холоду. У разі якщо покрівля була утеплена мінеральною ватою, то ППУ притисне її, утворюючи з нею монолітний шар. Пінополіуретан - відмінний варіант для утеплення і доутеплення покрівлі без демонтажу дорогої гіпсокартновой конструкції і зняття покрівельного матеріалу.

Утеплення стелі в приватному будинку піноізолом відбувається практично за тим же сценарієм, але технологія застосування цього матеріалу дещо відрізняється. Ін'єкція пензлем проводиться прямо в покрівельний пиріг за парабарьер і мінеральний утеплювач, якщо такий там знаходиться і недостатньо виконує свою функцію. Для чого роблять отвори в Паробар'єр мінвати, і між мінеральною ватою та гідробар'єром робиться ін'єкція піноізолу.

Для утеплення мансарди піноизол підходить ідеально, він, як і легкий пінополіуретан паропроніцаєм, коштує недорого і забезпечує повну герметизацію стиків покрівлі зі стінами.

Вибираючи, як утеплити дах , варто зважити всі особливості кожної представленої методики, оцінити стан свого бюджету і відшукати надійного виконавця.

Ціни на утеплення пінополіуретаном:

Приклади наших робіт

Дізнайтеся відповідь на це та інші питання по теплоізоляції на нашому сайті.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел .:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Тепла і затишку у Вашій оселі!