Наша позиція - професійний підхід до кожного клієнта. | Инстрой

Бонусна програма «Задоволений клієнт»

Бонусна програма «Задоволений клієнт»

Бонусна програма «Задоволений клієнт»

Наша позиція - професійний підхід до кожного клієнта. Ми враховуємо завдання, які ставить замовник, бюджет і особливості конструкції, що утеплюється об'єкта. Такий підхід зобов'язує постійно вдосконалюватися в сфері теплоізоляції. Важливо так само вдосконалювати навички фахівців і заохочувати команду, якщо робота була зроблена відмінно. За такої організації роботи виграють всі - і співробітники, і компанія в цілому. Клієнт же отримує якісне обслуговування і професійно виконані послуги з утеплення будинку.

Для підтримки високого рівня іміджу компанії, який відбивається в нашому девізі «Тепла і затишку у Вашій оселі!», Запускаємо бонусну програму «Задоволений клієнт» для клієнтів і співробітників компанії.

У чому полягає програма?

Після завершення робіт, бригадир просить клієнта зробити дзвінок в офіс компанії. Ми чекаємо правдивої інформації і відкриті до побажань і критики. Жива інформація від клієнта допоможе скоординувати і поліпшити нашу роботу. Ми врахуємо всі конструктивні зауваження.

Що отримує бригада, яка провела роботи по теплоізоляції?

Працівники бригади компанії "Інстрой", при наявності позитивного відгуку про їх роботи, отримають премію, в залежності від трудової участі. Сума премії бригади складе 1% від вартості об'єкта.

Що отримує компанія «Інстрой»?

Компанія, з огляду на конструктивні побажання наших клієнтів, аналізує зворотній зв'язок і постійно покращує якість своїх послуг. Завдяки нашим клієнтам ми ефективно розвиваємося і вдосконалюємося професійно.

Що отримує клієнт?

Клієнт може розраховувати на професійну консультацію по теплоізоляції будинку. Фахівці підберуть матеріал, беручи до уваги завдання і бюджет замовника, особливості конструкції і існуючі втрати тепла. Наш клієнт отримає професійне обслуговування і гарантовано якісну теплоізоляцію.

Найактивніших і справедливих клієнтів чекає грошовий приз від керівництва компанії.

Якщо у Вас виникнуть питання, з радістю відповімо Вам.

Пишіть нам, і ми з Вами зв'яжемося, або телефонуйте за тел.:

📞 (096) 0000 157

📞 (095) 0000 157⠀

Ми завжди відкриті новим можливостям!